anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić ze sprzedawcą który źle opisał ofertę?

Client:44984600
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Co zrobić ze sprzedawcą który źle opisał aukcje? 

w opisie była informacja ze na sprzedaż jest 16szt danego przedmiotu, otrzymałam jedną sztukę i odpowiedź od sprzedającego w wiadomości ze oferta dotyczyła tylko jednej sztuki. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:44984600 otwórz dyskusję i domagaj sie wyjaśnienia , po 24 H możesz poprosić administratora o pomoc .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wyjaśnij to ze sprzedającym tutaj; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE Włączy się pracownik Allegro, który oceni czy opis był poprawny, czy nie. Jeśli masz rację, domagaj się wysłania reszty towaru lub zwrotu wpłaty. Allegro pomoże Ci w Dyskusji.

oznacz moderatorów

Client:44984600
#7 Wielbiciel#

Problem w tym że otworzyłam dyskusje bo sprzedawca długo nie wysyłał towaru i nie odpowiadał. Więc dyskusja jest otwarta w innym temacie 😞 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie szkodzi, jeśli Dyskusja jest otwarta w innym temacie, napisz w niej teraz o niezgodnej ilości sztuk i poproś o pomoc Allegro.

oznacz moderatorów

Client:44984600
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca zaproponował dosłanie pozostałej ilości z przesyłką na swój koszt jeśli dopłacę za pozostałą ilość. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Zaczekaj na wypowiedź administratora , na razie nie podejmuj decyzji , noooo chyba ,że propozycja sprzedającego jest dla Ciebie satysfakcjonująca .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Poproś w Dyskusji o pomoc Allegro. Ja nie znam opisu tej aukcji i nie mam wpływu na postępowanie sprzedawcy, Allegro ma.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:44984600   a możesz podac opis?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:44984600
#7 Wielbiciel#

OPIS

 " Podtalerze szklane ze złotą obwódką, nowe, śr.32cm. 16szt." 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:44984600 A w samej ofercie było 16 pojedynczych szt., czy 1 szt. (komplet)?

EDIT
Znalazłem tę ofertę. Sprzedający albo nie potrafi ustawić ilości sztuk w ofercie (na AL jest to nieco schowane), albo - co bardziej prawdopodobne - rąbnął się z ceną (bo w innej ofercie też ma 15 szt. podtalerzy po 14 zł za szt., ale cena podana jest już za całość).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów