anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro lokalnie nie publikuje opinii sprzedającego, aby mógł sprzedawać towar nieoryginalny?

BIOTICA24PL
#7 Wielbiciel#

Czy allegro lokalnie nie publikuje opinii sprzedającego, aby mógł sprzedawać towar nieoryginalny, podrabiany bez konsekwencji?

Podrabiane perfumy i odzież znanych marek jest tu sprzedawana na masową skalę. Bardzo pomocna w oszustwie jest Państwa platforma nie publikująca komentarzy. Zamiast oszukać kilka osób, oszukuje bez końca i bez konsekwencji. Brawo za pomysł.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Na Allegro Lokalne nie ma systemu komentarzy, on i tak jest mało wiarygodny. Tam reklamujesz na niezgodność z opisem jak pisze w ofercie że oryginał a okaże się podróbką.

oznacz moderatorów

BIOTICA24PL
#7 Wielbiciel#

W tych ofertach nie jest napisane , że jest to oryginał, więc nie reklamujesz jako niezgodne z opisem. Wiem, że zgodnie z prawem nie wolno handlować towarami podrabianymi i to jest argument do zwrotu, jednak nie o to mi chodziło. Gdy są komentarze i parę osób wpadnie, to pozostali mają szansę nie popełnić tego samego błędu. Stad moja sugestia, że allegro (bezwiednie) lub świadomie pomaga w popełnianiu przestępstw, użyczając portal sprzedażowy bez systemu komentarzy.

oznacz moderatorów