anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy dostane zwrot pieniedzy

Client:124127997
#1 Nowicjusz#

Zamówiłam przedmiot lecz okazało się że jest on zły zamówienie zostało opłacone ale nie wysłane do mnie zamiast anulować zakup kliknęłam zwrot przedmiotu i każe mi nadać paczkę z przedmiot lecz nie mam go. Przedmiot zwróciłam pół godziny po opłaceniu.

Czy coś się stanie jak nie wyślę tego?

Czy dostane zwrot środków ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:124127997 Otrzymasz zwrot środków (zgodnie z Regulaminem Allegro w ciągu 2 dni). Gdyby tak się nie stało, rozpocznij dyskusję ze sprzedającym. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli przedmiot nie został wysyłany to sprzedający nie powinien go po odstąpieniu od umowy zakupu wysyłać. Powinien niezwłocznie zwróci Ci środki wg allegro 2dnia wg prawa do 14dni max,  Jeżeli wyśle to nie odbieraj takiej przesyłki.

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Tak. To jest MATRIX. Allegro ma tak ustawione, że chwilę po zakupie - nie wiem jak długa ta chwila - klienci dzwonią, że nie mogą anulować, a muszą wybrać zwrot i odsyłać towar, którego nawet ja do nich nie wysłałem. Taki właśnie trochę Matrix, ale tak tu jest. Co do zwrotu wpłaty. Czasem następuje to automatycznie, czasem Sprzedający musi zrobić to sam.

 

Czy podała pani numer konta bankowego - wypełniając formularz  ?

*( Wiele waży głos ludu, wielka w nim potęga. Gdy lud nie ma głosu, poznaje się to nawet przy śpiewaniu hymnu)
oznacz moderatorów