anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mieliście problemy ze sprzedawcą?

anita_komorzycka
#1 Nowicjusz#

Kupiłam od tego sprzedawcy  Amplituner kina Technics SA-DX750 rds pilot optyczne. Sprzęt przyszedł, ale nie działał. Rozpoczęłam dyskusję, jednak sprzedający odmówił przyjęcia zwrotu sprzętu. Przejrzałam licytacje tej osoby. Sprzedaje sprzęt. Ale nie ma żadnej oceny. Allegro zaproponowało mi zwrot kosztów naprawy. I zapewniło sprzedawcę, że nie będzie musiał pokrywać tych kosztów. Jakimż wspaniałym portalem jest Allegro Lokalnie! Sprzedajesz nie działający sprzęt,  odmawiasz zwrotu, Allegro za ciebie płaci i nie można wstawić  ci negatywa.  Czy mieliście do czynienia z tym sprzedawcą ? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Ziolko39
#21 Demiurg#

@anita_komorzycka Nie wiemy z kim miałaś do czynienia > trzeba było podać nick sprzedawcy > na AL nie ma systemu ocen, więc się nie dowiesz nic o sprzedawcy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pewnie to Allegro Lokalne i prywatny sprzedający, to wówczas nie zwrot a reklamacja i dyskusja, masz pomoc Allegro i sprawa się rozwiąże.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Rozpoczęłam dyskusję, jednak sprzedający odmówił przyjęcia zwrotu sprzętu > Allegro zaproponowało mi zwrot kosztów naprawy. I zapewniło sprzedawcę, że nie będzie musiał pokrywać tych kosztów. Jakimż wspaniałym portalem jest Allegro Lokalnie! Sprzedajesz nie działający sprzęt,  odmawiasz zwrotu, Allegro za ciebie płaci i nie można wstawić ci negatywa

Proponuję przed napisaniem postu przeczytać najpierw to co napisała kupująca >sprawa już została rozwiązana😆

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przyjęcia zwrotu a tu reklamcja, więc zamilcz albo mniej pal.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 A co to jest reklamcja? Kto tu za dużo pali?

oznacz moderatorów