anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy musze odrazu splacic zobowiazanie Allegro Pay , czy tak jak wg umowy?

rushers
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie, czy musze odrazu splacic zobowiazanie Allegro Pay czy tak jak bylo w umowie w 5 ratach?

Kupilem przez Allegro z jednego z sklepow internetowych telewizor z opcja na 5 rat z Allegro Pay. Jednak oficjalnie zrobilem zwrot telewizora poniewaz wg opakowania przyslali mi zupelnie inny model telewizora a faktura byla wystawiona na telewizor ktory zamawialem. I odpisali mi zebym wyslal nr konta na ktory mi wysla zwrot kwoty zaplaconej przez Allegro Pay i w zwiazku z tym nasuwa sie pytanie czy musze odrazu zwrocic ta cala kwote czy moge wykorzystac te pieniadze co ta firma zwroci i kupic np za gotowke czy to w Allegro lub stacjonarnym sklepie telewizor a te zobowiazanie 5 rat poprzez allegro moge sobie normalnie splacic w 5 ratach ?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Milady8484
#9 Pomysłodawca#

Jeśli rzeczywiście dostaniesz zwrot na konto to pewnie możesz spłacić to w 5ciu ratach. Ale zazwyczaj to kasa idzie na konto allegro pay jako spłata i możesz od nowa korzystać z limitu.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@rushers jak zwrócą przez allegro finanse to zwrócą cała kwotę na Twój panel Allegro Pay (zazwyczaj tak się dzieje). Jak Zwrócą na Twoje prywatne konto to będziesz mógł spłacać raty zgodnie z harmonogramem.

oznacz moderatorów