anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy na allegro lokalnie można wystawić komentarz sprzedającemu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
abc1712
#8 Zapaleniec#

czy na allegro lokalnie można wystawić komentarz sprzedającemu?

oznacz moderatorów
64 ODPOWIEDZI 64
PinkClub
#7 Wielbiciel#

I tu jest prawda.....  Osoba prywatna może nie przyjmować zwrotu bez podania przyczyny, ale zwroty w ramach reklamacji ma obowiązek przyjmować.

Proszę nie bać się brać udziału w dyskusji ale do końca- wzywając Allegro na pomoc.  Po reklamacji=odstąpienie od umowy Allegro wydusi pieniądze dla poszkodowanego nawet jak będzie się zapierał nogami-ma na to sposoby i jest uprawnione. Na początek zawiesi mu konto potem w ramach POK będzie miał windykację oraz cały szereg problemów włącznie z Policją.

Wystarczy trochę cierpliwości -NIE bać się Allegro lokalnie-prywatnych sprzedawców.

Osobiście miałem taki przypadek i Allegro miało gdzieś moje 12 lat z nimi, choć sprzedawałem dobrą rzecz musiałem oddać wszystko plus opłaty za przesyłki.

oznacz moderatorów
PinkRose545
#9 Pomysłodawca#

TY CHYBA NIE WIESZ OCZYM PISZESZ,PISZESZ ZE PRZYSTAŁEŚ NA OSKARŻENIE OSZUSTWA JAK MOŻNA SIĘ ZGODZIĆ NIE BĘDAC WINNYM?A CO ZTYMI LUDZMI CO KUPUJĄ  INIE PŁACĄ NA ALLEGRO LOKALNIE TO DOPIERO PRZEKRĘTY?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Altusek On Cię okłamał. Osoba prywatna może nie przyjmować zwrotu bez podania przyczyny, ale zwroty w ramach reklamacji ma obowiązek przyjmować. Dziwne, że pracownik Allegro w otwartej Dyskusji Ci nie pomógł.

oznacz moderatorów
Miron635
#7 Wielbiciel#

Zakup w ciemno , dość stresujący . Na razie , jeśli nie ma wyższej konieczności lepiej sobie odpuścić . Dwa dni od zakupu u lokalsa cisza .

oznacz moderatorów
Warkulka
#7 Wielbiciel#

A mnie oszukano na 150 zł 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Warkulka Okazja, zawsze kończy się stresem i strata kasy.

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@LEW433 Gdyby tak było, to ja miałabym już nerwicę, a trafiałam tutaj na niejedną perełkę w super cenie 😉 Ale żarty na bok. 

Licytowałam jedną pożądaną rzecz na Allegro Lokalnie. Babka zakończyła aukcję przed czasem nie odwołując ofert, a ja po jakiejś chwili otrzymałam mailem powiadomienie, że licytację wygrałam.

Pieniądze niezwłocznie wpłaciłam. Jakie moje zdziwienie, kiedy dostałam powiadomienie, że sprzedająca odda mi pieniądze, bo ona chciała tylko zakończyć aukcję.

Otworzyłam spór i żądałam wydania przedmiotu, ale nic. Na szczęście zwróciła mi pieniądze, ale nie przebierała w słowach. 

Wówczas powiedziałam sobie, że dam sobie radę, ale "zaryzykowałam" i kupiłam w międzyczasie inną rzecz i wszystko przebiegło dobrze.

Ubolewam tylko, że na Allegro Lokalnie nie można wystawić komentarza do transakcji, bo tej "paniusi" chciałam wystawić, by ostrzec innych.

Wiola
oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@LEW433  Nie zawsze tak jest, ale gdy dojdzie do oszustwa, trzeba po prostu działać.

Nie każdy sprzedający na Allegro Lokalnie to oszust.

Miałam wątpliwości, kiedy sprzedawczyni zakończyła aukcję nie odwołując ofert i odmówiła sprzedaży, ale pieniądze zwróciła.

Późniejsze transakcje na Allegro Lokalnie zakończyły się pomyślnie,a była wśród nich okazja 😉

Wiola
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Wioletta2701 Bardzo dużo jest wątków tu o AL, więc dobrze że masz dobre doświadczenia. Ja nie kupuje na AL i także nie narzekam.😁

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@WarkulkaNapisz coś więcej, może uchroni Twoja historia innych 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
Warkulka
#7 Wielbiciel#

Kupiłam ładowarke do laptopa Apple,używana,nie ruszając laptopa działała 2 godziny.Coś nie tak poszło,bo kupiłam też z odzysku i dalej działa.Sprzedawca ma karton ładowarek więc uwaga.

oznacz moderatorów
gummiss
#8 Zapaleniec#

A to dziekuję bardzo za takie zakupy w internecie. Na **piiip** chociaż ostrzegają żeby nie kupować w ciemno bo można zostać oszukanym. Wylęgarnia oszustów i tyle to allegro lokalne. Więcej na wysyłkę tu nie kupie. I nie piszcie mi że to głównie prywatni skoro samochody to połowa z komisu.

oznacz moderatorów
andee867
#7 Wielbiciel#

Witam sprzedawalem na alegro już z 8 lat po zmianach przeszedłem na alegro lokalnie w tym miesiącu sprzedalem z 8 gier ps4 konsole i kamerke i nikogo nie oszukałme a więc sobie wypraszam .Tagże ubolewam nad tym że niema możliwośći dodawania komentarzy niby taki dobry portal biorą ode mnie od każdej sprzedaży 10 % a nawet komentarza kupujący wystawić nie może powinien kotoś się tym zainteresować 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@andee867 "biorą ode mnie od każdej sprzedaży 10 %" - od dość dawna jest to 4,9% w kategorii elektronika i 7,9% w pozostałych kategoriach.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
gummiss
#8 Zapaleniec#

Jeszcze napisz jakie masz zyski ze ciągle tam sprzedajesz skoro biorą prowizje i niema komentarzy. Cos musi być tam fajnego skoro opłaca się sprzedawać. 

oznacz moderatorów
renia1986-r1
#7 Wielbiciel#

Szkoda że nie można wystawić opinii bo przypadkiem zamówiłam coś na allegro lokalnie. Po kilku dniach od zamówienia nie dostałam żadnego potwierdzenia że towar został wysłany a opłaciłam wszystko od razu. Dopiero po kontakcie ze sprzedawcą i zgłoszeniu dla allegro wysłano to co zamawiałam. Nigdy więcej nie zamówię z allegro lokalnie. Nigdy. 

oznacz moderatorów
_guska91_
#8 Zapaleniec#

Czy jest możliwość wystawić komentarz bądź opinie na allegro lokalne? Jeśli tak to gdzie znajdę taką opcję? 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Niestety, obecnie nie ma takiej możliwości. Allegro zapowiada, że pracuje nad wprowadzeniem możliwości komentowania transakcji na Lokalnie.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@_guska91_ Nie ma ale większość są to ogłoszenia od osób prywatnych i to ma mały sens

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@LEW433 Obojętnie od kogo są te ogłoszenia. Każdy kto został wrobiony, nie wysłano mu towaru powinien mieć możliwość ostrzeżenia przed takim "użytkownikiem" inne osoby, które potencjalnie mogą stracić przez to ciężko zarobione pieniądze.

Wiola
oznacz moderatorów