anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy na allegro lokalnie można wystawić komentarz sprzedającemu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
abc1712
#8 Zapaleniec#

czy na allegro lokalnie można wystawić komentarz sprzedającemu?

oznacz moderatorów
64 ODPOWIEDZI 64
Reptar_On_Ice
#9 Pomysłodawca#

Czy coś drgnęło w temacie?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@renia1986-r1 przykro mi, że miałaś takie doświadczenia z Allegro Lokalnie, mimo wszystko dobrze, że udało się rozwiązać sprawę i otrzymałaś zamawiany produkt. Zakupy na Allegro Lokalnie są bezpieczne, Sprzedający są weryfikowani, a w razie problemów można liczyć, tak jak na Allegro, na pomoc pracowników w dyskusji oraz na rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących. 
@Reptar_On_Ice jeszcze nie ma możliwości wystawienia oceny, gdy tylko wprowadzimy taką funkcję, na pewno Was o tym poinformujemy! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
zlosnica1001
#8 Zapaleniec#

A ja mam jedno pytanie, gdzie zniknęła moja poprzednia odpowiedź? Co jest, prawda w oczy kole?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zlosnica1001 wręcz przeciwnie. Ta odpowiedź została usunięta, ponieważ zawierała nieprawdziwe informacje oraz obrażała pracowników Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
zlosnica1001
#8 Zapaleniec#

Nieprawda. Proszę wskazać, gdzie obraziłam pracowników? Bo nie wydaje mnie się to. Udowodnij to, a nie bezczelnie usuwasz komentarz. Napisałam tylko prawdę i całą prawdę, a że was to bodzie w oczy to usuwacie, bo wy jesteście "cacunia", "nieomylni" i "święci". Takie zachowanie wobec przedstawionej prawdy jest bezczelne, żeby nie użyć ostrzejszych słów! Zresztą skargi na was przez UOKiK są rozpatrzone, i co kto mnie teraz przepraszać będzie?

oznacz moderatorów
zlosnica1001
#8 Zapaleniec#

Aha, a idąc tym tokiem rozumowania, sama sobie też usuń swoją wiadomość do @renia1986-r1  bo też zawiera nieprawdziwe informacje. Tyle w temacie. Możesz sobie nadal bezczelnie usuwać PRAWDZIWE komentarze.

oznacz moderatorów
ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

Pani Moderatorko Moja Ulubiona a co zrobić jak facet wystawił ofertę na Allegro lokalnie ale nie ma "kup teraz"  ani nr telefonu a na zapytanie mailowe nie odpowiada ? Oferta wisi od lata i nie wiem po co  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ELEKTROMARKET czy możesz podać numer tej oferty? Sprawdzę co tam się dzieje 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

Oferta: fce934c1-5abc-40df-9cbe-bdfcda8e747a 

ps. wyszukiwarka  Allegro nie pokaże tej oferty  ale Google tak  

pozdrówka 🙂 

 

oznacz moderatorów
Simion3
#7 Wielbiciel#

Ja właśnie trafiłem na sprzedawcę który zapakował płytę główną w reklamówkę z auchana, obwinął streczem i tak wysłał. Nie muszę chyba mówić co się stało z oryginalnym opakowaniem. Raczej nic nie wywalczę, wiec chciałem wystawić komentarz, a tu suprise - nie można. To jak ustrzec ludzi przed tym sprzedawcą?

 

Najgorsze jest to, że allegro domyślnie podsyła ci przy wystawianiu formularz do "Allegro lokalnie". Żeby wystawić starym formularzem trzeba znaleźć  maleńki link po prawej u góry. Nie wiem co to za sztuczka i dziwne ruchy, ale wydaje mi się że jest coś nie tak.

Ja osobiście zawsze wystawiam starym formularzem żeby ludzie mogli skorzystać ze smarta.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Simion3, jeśli otrzymałeś produkt, który jest uszkodzony, możesz rozważyć założenie sprzedającemu Dyskusji.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Simion3
#7 Wielbiciel#

Sam produkt, czyli płytę sprawdzę jutro. Tylko kupiłem to właśnie ze względu na oryginalne opakowanie które było w dobrym stanie. Ta płyta to w sumie zabytek i kupić można było tylko używane egzemplarze z demontażu. Karton i akcesoria to rzadkość.

 

No ale nawet jak założę co to da? Znowu usłyszę, że to tylko opakowanie? Albo że przyjmie zwrot, ale ja muszę pokryć koszty przesyłki? Albo się wszystkiego wyprze? Niestety już nic nie zrobię, jestem na straconej pozycji. I nikogo nie mogę przestrzec przed tym sprzedawcą.

oznacz moderatorów
Reptar_On_Ice
#9 Pomysłodawca#

Cyt. „gdy tylko wprowadzimy taką funkcję, na pewno Was o tym poinformujemy! ”

 

Nadal nie ma? (sorry, że pytam, ale przez trzy lata mogłem przegapić jakieś poinformowanie).

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Reptar_On_Ice przykro mi, ale w najbliższym czasie opcje dodawania komentarzy na Allegro Lokalnie się nie pojawią.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Bartlomiej1987
#2 Obserwator#

Przecież to jest paranoja że nie można wystawić komentarza na takie platformie. Nawet **piiip** ma to wprowadzone.
Powiem Wam mój przykład. Kupiłem przedmiot na allegrolokalnie, cena atrakcyjna , ale wysyłka do 16 dni roboczych. Podkreślam "do". Więc 15 dnia roboczego pisze czy już wysłał , dostałm szybko odpowiedź że za 1,5 godziny będzie w domu i wyśle. I rzeczywiście nr inpost był, informacja że nadana w paczkomacie też , no to super , i czekam. Następnego dnia dostałem wiadomość że to nie on a brat pakował , przy pakowaniu przedmiot upuścił a paczkomat tylko otworzył i zamknął bez wkładania przesyłki. Dostałem zwrot pieniędzy. Czyli mam rozumieć że ktoś przez ponad 3 tygodnie obracał moimi pieniędzmi a ja straciłem tyle czasu. Ale fajny sposób na pożyczki bez prowizji , wystawić coś z długim terminem wysyłki a ostatniego dnia napisać że towaru nie ma. I teraz ja nie mogę dać komentarza a ktoś za chwile znowu coś wystawi i tak w kółko... tak to ma działać?

oznacz moderatorów
cookie000
#15 Entuzjasta#

@Bartlomiej1987 

Prędzej amelinium pomalujesz jak komentarz na allegro lokalnie wystawisz ;]

Na AL możesz tylko zgłaszać problem z transakcją do allegro, a poza tym zostają organy ścigania prawa.

W opisanym przypadku może rzeczywiście się tak stało jak sprzedający pisze (przypadki chodzą po ludziach), a może zrobił sobie z tego jakąś metodę. To może zweryfikować allegro po ilości takich zgłoszeń ze strony kupujących wobec danego delikwenta.

oznacz moderatorów
iktorn73
#7 Wielbiciel#

Masz świętą rację,co do Allegro lokalnie. Na tym portalu jest mnóstwo [edycja], nie wiem jak oni weryfikują użytkowników, po prostu raj dla przekrętów. 

oznacz moderatorów
ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

no właśnie, znalazłem na Allegro lokalnie interesujący mnie używany przedmiot za niemałe pieniądze, chciałem sprawdzić wiarygodność sprzedawcy a tu zwyczajnie brak  sekcji komentarze, czyli nie wiem czy kupuję od solidnego człowieka czy od jakiegoś cwaniaka,

dla mnie jest to podstawa, zawsze przed zakupem na Allegro sprawdzam za co sprzedawca złapał negatywną opinię, na AL jest to szczególnie ważne zwłaszcza że nie ma zwrotów,

nie rozumiem tej polityki i na zakup się nie zdecyduję, za duże ryzyko,   poczekam aż ktoś wystawi na normalnym Allegro albo na znanym portalu gdzie sprzedający otrzymuje wpłatę po zaakceptowaniu otrzymanego towaru przez kupującego

 

oznacz moderatorów
Client:99161142
#7 Wielbiciel#

Tak musisz zostawić mi komentarze albo cos

oznacz moderatorów
sylviku_2004
#3 Debiutant#

Niestety przekonałam się, że od czasów jak ostatnio sprzedawałam coś na allegro bardzo dużo sie zmieniło 😞 na minus niestety.

Konto na allegro mam od 18 lat. Budowałam swoją wiarygodność latami, ale na kilka lat nic nie sprzedawałam. Jakże się zdziwiłam, że zniknęły wszystkie moje komentarze i oceny. I teraz kupujący nie mają pojęcia czy warto u mnie kupić czy nie. A tak samo prowizje od sprzedaży płacę i to niemałe. Nie rozumiem dlaczego została usunięta funkcjonalność komentarzy dla lokalsów. Kiedyś nie było Allegro Lokalnie. 


Nie można też utworzyć opisu oferty stylizowanej (pogrubić, wyróżnić itd) a kiedyś można było...

oznacz moderatorów