anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy na allegro lokalnie są jakieś opinie o sprzedających ?

dorota46_1995
#8 Zapaleniec#

Czy na allegro lokalnie są jakieś opinie o sprzedających ? Chciałam się dowiedzieć czy dana osoba od której kupiłam produkt jest oszustem czy nie ? Pewnie są osoby które już od niej kupiły bo były tego towaru kilka sztuk . Czy tylko wystarczy mi teraz czekać jak dalej pójdzie transakcja . 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

kostas11
#21 Demiurg#

@dorota46_1995 niema komentarzy i nie sprawdzisz sprzedawcy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

dorota46_1995
#8 Zapaleniec#

Szkoda bo by się przydało .

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

kazde konto na lokalnie jest podpiete pod konto na allegro

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Ale masz POK zawsze możesz skorzysta .

oznacz moderatorów

dorota46_1995
#8 Zapaleniec#

Jak z tego skorzystać  ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@dorota46_1995 POK jest to program ochrony kupujących i możesz otrzymać zwrot kasy (nie musi być cały) po 14 dniach od zakupu i po probie rozwiązanie sporu z sprzedającym(jak nie rozwiążesz go). Poczytaj;https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6464910c-6c94-4a98-8205-c92e3ce82158

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@dorota46_1995 Na AL jest większość sprzedawców prywatnych więc trudno ich zweryfikować.Jak masz obawy i nie chcesz problemów (chyba że odbiór osobisty i sprawdzenie sprzętu przed zakupem)nie kupuj.

oznacz moderatorów

legost
#8 Zapaleniec#

i to raj dla oszustów, nie ma komentarzy a foty dostaniesz 4 na 5cm w wiadomościach zwykłe miniaturki do tego POK to fikcja jeśli oszust napisze zepsułeś ty bez dowodów mimo że  prawo jasno mówi Sprzedawca odpowiada za wady, które istniały w chwili wydania towaru oraz za niezgodności, które ujawniły się w ciągu 12 miesięcy od zakupu (tutaj bazuje się na domniemaniu, że wady wykryte w tym terminie istniały w chwili zakupu). Dlatego obowiązek udowodnienia tego, że towar został wydany bez żadnych wad, spoczywa w tym okresie na sprzedawcy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@dorota46_1995  Klikasz w nick sprzedającego i zobaczysz jego komentarze, ale tylko te zdobyte na zwykłym Allegro. Na Lokalnie jeszcze nie ma komentarzy. POK; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/co-zrobic-aby-otrzymac-rekompensa...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A jak nie sprzedał na Allegro to jaki "komentarz"?

oznacz moderatorów

dorota46_1995
#8 Zapaleniec#

Zostalam oszukana.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dorota46_1995 Czy możemy Ci pomóc? Masz jakieś pytania? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Holo21
#3 Debiutant#

Powiem wam, że do kitu to Allegro. Znalazłem w serwisie maszynę do szycia. Już miałem organizować kuriera i przyszło mi na myśl: sprawdź opinie o sprzedającym. No i kicha. Nie ma żadnych. za to ma sporo towarów lokalnie. Sprzedający ma 21 lat konto na allegro i żadnej opinii??!!!

Jak zaufać??


oznacz moderatorów