anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy nie zostałam oszukana

moskwiczka123
#7 Wielbiciel#

Cześć, jestem tu nowa i prosze o radę, jak dalej postępować. Sprzedająca na Allegro Lokalnie nie wysłała paczki po upływie tygodnia, wcześniej dwa razy zmieniała termin wysyłki i wymyślała najróżniejsze powody czemu nie mogła. Założyłam jej dyskusje, gdzie poinformowała wczoraj, że zrobiła zwrot pieniędzy ze swojego prywatnego konta, bo przez allegro finanse nie umie. Wysłała mi też potwierdzenie przelewu w prywatnej wiadomości, które wygląda jednak podejrzanie, nie ma daty wystawienia dokumentu. Czy czekać do poniedziałku licząc że jednak pieniadze przyjdą, czy podłączyć pracownika Allegro do dyskusji, dołączyć rzekome potwierdzenie i napisać o swoich podejrzeniach?

 

 

 

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Ziolko39
#21 Demiurg#

@moskwiczka123 Jeżeli podawałaś jej nr.konta do zwrotu, to poczekaj do poniedziałku > jeżeli nie podawałaś > to jak mogła Ci wysłać kasę? > poproś Allegro o pomoc. Ile minęło od rozpoczęcia dyskusji?

oznacz moderatorów

moskwiczka123
#7 Wielbiciel#

Numer konta podałam jej w wiadomości na **piiip**, bo tam z nią też pisałam. Dyskusja została założona w piątek. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@moskwiczka123 Jak podałaś konto > to czekaj do końca dnia w poniedziałek > jak nie będzie wpłaty to wtedy włącz Allegro w dyskusję.

A tak na przyszłość to wszystkie rozmowy prowadź przez Centrum Wiadomości Allegro, a nie innymi kanałami.

oznacz moderatorów

maliszewko2014
#10 Popularyzator#

Poczekaj do poniedziałku ale do dyskusji dołącz te potwierdzenie. w żadnym przypadku nie zamykaj tej dyskusji bo z allegro protect nie otrzymasz zwrotu.

 

Jeżeli nie otrzymasz kasy do poniedziałku to zgłoś sprawę na Policji

Masz atut w ręku, ponieważ gdy kupiłaś produkt poniżej 500 złotych by było wykroczenie, a tak jak masz dodatkowo tą "fałszywkę" do sprzedającemu grozi z artykułu 286 kk do 8 lat

oznacz moderatorów