anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedający ma możliwość zwrotu środków za niezrealizowaną transakcję poprzez allegro?

atalanta2
#7 Wielbiciel#

Witam. Dokonałam zakupu na allegro lokalnie. Po kilku dniach bez kontaktu od sprzedającego uruchomiłam dyskusję. Sprzedający stwierdził, że kupiony przeze mnie towar uległ zniszczeniu i do zwrotu przelewu potrzebuje moje dane (adresowe i nr konta) ponieważ nie ma możliwości zwrotu płatności poprzez allegro. Czy faktycznie tak jest? Dokonałam płatności przez płacę z Allegro i wolę tą drogą także otrzymać zwrot przelewu.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@atalanta2 Tak jest, na Allegro Lokalnie sprzedawca nie odda pieniędzy za pośrednictwem Allegro. Musisz mu podać nr konta. Podaj, niczym nie ryzykujesz.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@atalanta2 Niestety na AL sprzedający nie ma takiej możliwości, musisz podać mu nr konta bankowego, może oddać Ci także przelewem tradycyjnym.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Nie także przelewem tradycyjnym, tylko skoro otrzyma numer konta, oddaje zwykłym przelewem. Nie myl zwykłego przelewu z tradycyjnym. Tradycyjny, według nazewnictwa stosowanego na Allegro, jest przelewem przez Allegro Finanse.

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Spokojnie ,najważniejsze że chce oddać pieniądze ,podaj mu dane do przelewu .Jak chcesz aby w takich przypadkach zwroty były przez allegro kupuj na normalnym a nie Lokalnym.

oznacz moderatorów