anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedający na allegro lokalnie może przedłużać licytację, a jeśli tak to ile razy na aukcję?

MAMY ROZWIĄZANIE!
badicat
#7 Wielbiciel#

Brałem udział w aukcji :

Licytacja - WD 4TB MY PASSPORT PLAYSTATION WDBZGE0040BBK-0A - Gorzów Wielkopolski - Allegro Lokalnie

i sprzedający kilkukrotnie przedłużył licytacje o pięć minut 7 lub 8 razy. 4 razy pokazywało mi, że moja oferta była najwyższa, po czym czas leciał następne 5 minut. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
mwmonety
#21 Demiurg#

Jeśli przebicie następuje w ostatniej minucie licytacji allegro z automatu za kazdym razem przedłuża o 5 minut.

oznacz moderatorów
badicat
#7 Wielbiciel#

Brałem udział w kilku licytacjach i czegoś takiego nie było. Podbijałem w ostatnich sekundach i nie raz się udało wygrać.

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#
oznacz moderatorów
badicat
#7 Wielbiciel#

Na lokalnie to moja druga licytacja (inne były na allegro nie na lokalnie), pierwszą wygrałem bo złożyłem ofertę jako jedyny, a druga była właśnie ta omawiana. Dziękuję bardzo za wyczerpującą instrukcję i pozdrawiam. 

P.S. Wesołych Świąt mimo wszystko.

oznacz moderatorów
inter81
#7 Wielbiciel#

dzięki za odpowiedź bez sensu taka licytacja praktycznie może trwać w nieskonczoność a i żadnej okazji się nie złapie

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@badicat Na Lokalnie było, ale po Twoim zalicytowaniu w ciągu następnych pięciu minut nikt stawki nie przebił. Od początku istnienia Lokalnie, zalicytowanie w ostatniej minucie przedłuża aukcję o 5 minut.

oznacz moderatorów
badicat
#7 Wielbiciel#

Dziękuję i pozdrawiam.

oznacz moderatorów