anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy zakupy na lokalnie są chronione jak na allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
ryba25051985
#2 Obserwator#

chcę kupić drogą rzecz na lokalnie czy pieniądze jakie przeleje sprzedawcy są chronione jak na allegro ????

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Client:44052296
#21 Demiurg#

Tak. Tylko musisz kupić zgodnie z zasadami.

oznacz moderatorów
ryba25051985
#2 Obserwator#

to znaczy??

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Co znaczy? kupujesz przez Allegro, najlepiej płacić przez AF, czytaj dokładnie ofertę(nie ma zwrotów> prywatni sprzedający, tylko za ich zgodą), czyli tak samo jak na zwykłym w zasadzie.

oznacz moderatorów
ryba25051985
#2 Obserwator#

bo ktoś na górze pisał o zgodności z zasadami nie rozumiem o co chodzi

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak, ale zakup musi być przez Allegro. Masz dyskusję, Allegro Protect. Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy.

oznacz moderatorów
ryba25051985
#2 Obserwator#

czyli jak kupuję z allegro protect to kasa jest ubezpieczona tak ???

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@ryba25051985 allegro protect to program ochrony kupującego, jak nie dostaniesz towaru, będzie nie taki itd. to możesz otrzymać rekompensatę: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-protect/w-czym-pomoze-mi-allegro-protect-nl5LgAbvXCk

oznacz moderatorów
ryba25051985
#2 Obserwator#

dzięki to nie tak że nie potrafię czytać tylko dużo okien sporo trzeba pootwierać aby sie doczytać co i jak dzieki pomogłeś mi zakup dokonany

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Na AL są w większości prywatni sprzedajacy, moim zadaniem uważają że mogą coś tam "zataić" w ofercie ale oczywiście wszystko zależy od osoby, należy uważnie czytać ofertę, czy nie wyłączają rękojmi(to najważniejsza rzecz przy zakupie od osoby prywatnej).

oznacz moderatorów