anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma komentarzy na allegrolokalnie?

Sarinek
#2 Obserwator#

Dlaczego nie ma komentarzy? Kto to w ogóle przepuścił? skąd mam wiedzieć, że jakis sprzedawca nie oszukał już kilkunastu osób?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Vryko
#18 Luminarz#

Bo Allegro "gwarantuje" zwrot, jeśli ktoś oszuka. Poza tym przy ilości kantów na AL wcale się nie dziwię, że nie ma kopmentarzy. Jakby były, ludzie przestali by tam kupować..a Allegro baaardzo zależy na AL. 

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Sarinek
#2 Obserwator#

bzdury opowiadasz. komentarze odsiałyby oszustów i zostaliby w większości uczciwi. nie wierze ze bardziej się opłaca zwracać za wałki niż komentarzami uciąć ten proceder.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Sprawdź słowo "ironia" w google. Doskonale wiem, jak działają komentarze i dlaczego powinny być. Ale Allegro ma tu inne zdanie. 

 

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Odpowiedz na podobne zagadnienie była taka, Allegro Lokalne powstało 2019r i ciągle je udoskonalamy, możliwe że i będą komentarze, kiedyś.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Sarinek To ogromna wada Allegro Lokalnie. Początkowo Allegro informowało w artykułach Pomocy, że planowane jest wprowadzenie systemu komentarzy na Lokalnie, potem te zapewnienia zostały usunięte i gdy obecnie zapytasz o to Allegro, odpowiedzą Ci że nie planują wprowadzenia tam systemu ocen transakcji. To raj dla nieuczciwych sprzedawców.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Sarinek Allegro lokalne ze względu na słaby regulamin i możliwość bezkarnego kiwania jednych przez drugich powinien mieć system ocen i komentarzy tak sprzedawców jak i olewających zasady uczciwego handlu kupujących którzy nagminnie kupują tylko dla zabawy .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 @Vryko @xyz96 @LEW433 @Sarinek dziękujemy za Wasze opinie, przekazałam je zespołowi Allegro Lokalnie. 
Allegro Lokalnie powstało z myślą o okazjonalnych sprzedających z założenia pewne funkcje są ograniczone. Nie wykluczamy wprowadzenia systemu komentarzy ale innego, niż na Allegro. Zacytuje Eksperta, który wypowiedział się na ten temat podczas spotkania:
"Myślimy nad systemem ocen, ale takim, który jednocześnie jest bardziej zrozumiały niż "78% poleca tego użytkownika" (to dużo, mało,?). Mamy różne koncepcje, stąd zwłoka. Jednocześnie widzimy, że coraz mniej kupującym chce się oceniać transakcje po zakupie więc musimy to uwzględnić w naszych projektach".
  
 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mich41x
#8 Zapaleniec#

Odgrzeję kotleta bo trafiłem tu z wyszukiwarki i akurat jestem zalogowany. Nikomu się nie chce wystawiać komentarzy bo nic z tego nie mamy a ponadto zmiany w interfejsie w ostatnich latach zrobiły ten proces bardziej męczący. Jedyne komentarze jakie kiedykolwiek miały jakąś wartość to negatywy i proszę się nie martwić, użytkownicy nadal chętnie by je wystawiali i równie chętnie czytali. Zamiast pozytywów to może być i lista sprzedanych ofert, na jedno by wyszło. Zgadzam się, że całe to polecam/nie polecam to fikcja, natomiast usunięcie neutrali skutkuje tylko tym, że wystawiam więcej negatywów bo pozytywów i tak nikt nie czyta.

oznacz moderatorów