anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego nie można wypełnić formularza POK ?

piotrtakato
#8 Zapaleniec#

Zostałem oszukany zapłaciłem za 

Mares Pure SLS BC. Jacket do nurkowania XL BCD
 (1ea56bb1-d7be-4652-9b3c-7c5708abd095)
Sprzedający: [edycja]
1 kwietnia i po dyskusji na kórą nie odpowiedział sprzedający , telefon podany do oferty nie istnieje choć podobno wg.allegro sprzedawca widnieje jako zweryfikowany ? Postanowiłem wypełnić formularz online po wypełnieniu pierwszej rubryki nic się nie dzieje program daje komunikat brak zamówień spełniających kryteria
 
o co chodzi czyżby POK to ściema ?
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Po 14 dniach od utworzenia, zamknij Dyskusję jako nierozwiązaną. Wypełnij wniosek do POK; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

Gdybyś mimo to nie mógł wypełnić wniosku napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d8143baa-4f1d-48b1-9dc1-e76e40a5fc38&subjectId=4c2c4428-a...

Napisz tu potem, co Ci odpowiedziano.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@piotrtakato czy próbowałeś w formularzu zgłoszenia wniosku o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących wyszukać to zamówienie? Gdy klikniesz w strzałkę powinny wyświetlić się Twoje zamówienia, do których możesz złożyć wniosek.

la_nika_0-1619002303490.png

Jeżeli to nie rozwiąże Twojego problemu to poproszę Cię o przesłanie zrzutu ekranu z komunikatem, który wyświetla się po wpisaniu numeru zamówienia, loginu sprzedającego lub nazwy przedmiotu.

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

piotrtakato
#8 Zapaleniec#

Po zakończeniu dyskusji dopiero można wypełnić formularz . Nigdzie nie znalazłem tej informacji wcześniej . Formularz wypełniony 😉 zobaczymy co dalej ?

oznacz moderatorów

piotrtakato
#8 Zapaleniec#

I pieniążki są już na koncie program ochrony konsumenta działa w 100% 

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@piotrtakato dokładanie tak! Cieszę się, że udało się wszystko wyjaśnić i odzyskałeś wpłatę. Pozdrawiam serdecznie 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów