anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego niemogę wysłać wiadomości do sprzedającego na Allegro Lokalnie -napis (Błąd przy wysyłaniu)

monikarobert80
#8 Zapaleniec#

Niemogę wysłać wiadomości do sprzedającego na Allegro Lokalnie -napis (Błąd przy wysyłaniu wiadomości) przezco niemoge dogadać sie z nim w celu zakończenia tranzakcji.Niepodał nr. telefonu /meila ,a sprzedajacy upomina się o pieniądze które wpłaciłem, nie mogę również wpisać Swego! adresu aby mi wysłał przedmiot tj(zegar wiszący) co mam zrobić?!?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

xyz96
#21 Demiurg#

@monikarobert80 Wyczyść lub zmień przeglądarkę. W ostateczności spróbuj przez Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@monikarobert80 Spórbuj proszę skorzystać z innej przeglądarki lub urządzenia. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

brus78
#8 Zapaleniec#

Ja osobiście uważam że Allegro specjalnie  utrudnia kontakt ze sprzedającym  blokując zakładki o sprzedającym i  wyślij wiadomość do sprzedającego .

Efekt tego jest  taki  ,że osoby takie jak ja  szukają kontaktu poza allegro i  omijają .

Gdyby  nie było to celowe działanie   Już dawno by coś z tym zrobili.. ja mam 2 komputery  i  2 telefony   na których próbowałem użyć tych zakładek bezskutecznie .

Przy okazji  pada pytanie  czy takie działanie nie narusza praw kupującego ?

oznacz moderatorów

monikarobert80
#8 Zapaleniec#

Dokładnie.

 

oznacz moderatorów

Tusia3kt
#3 Debiutant#

Zgadzam się z Tobą.  Celowe utrudnianie nawiązanie kontaktu, przez serwis **piiip**. Wiele razy próbowałem zadać pytanie sprzedającemu przez komp, telefon, bezskutecznie. Odnośnik nie działa. Widać **piiip** ma w tym interes. Masz kupić i nie dyskutować. A później jak zakupiony przedmiot okaże się popsutym bublem, martw się sam bo sprzedający nie jest firmą! Czas odłączyć profil od **piiip** Lokalnie. 

oznacz moderatorów

monikarobert80
#8 Zapaleniec#

Dziekuje ,ale próbowałem i jest taki sam problem,więc  problem leży po stronie Allegro .tyle w temacie.

oznacz moderatorów

AdamSzyma
#8 Zapaleniec#

mam tak samo i niezależnie od  urządzenia przeglądarki itp czyszczenia przeglądarki itp. Zgłaszałem i nikt nie chce mi pomóc....

oznacz moderatorów

brus78
#8 Zapaleniec#

Jak widać problem nie jest  jednostkowy a Allegro  nic z tym nie ma zamiaru zrobić ..

Gdyby miało  zrobiłoby ..  Ten problem jest nie od dziś . W sieci jest  wiele wpisów na ten temat.

W  takim wypadku  zostaje nam kupno poza allegro  i to nie  dlatego ze mamy  na to ochotę.

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AdamSzyma Jeśli masz na myśli zgłoszenie na czacie z 11.12. 2020 roku, to otrzymałeś od nas pełne informacje oraz porady, co powinieneś zrobić: 

"Poniżej wysyłam stronę, na której może Pan sprawdzić najnowszą wersję przeglądarki, z której Pan korzysta.Firefox: https://www.whatismybrowser.com/guides/the-latest-version/firefox Opera: https://www.whatismybrowser.com/guides/the-latest-version/opera 1. Weryfikacja wtyczek w trybie incognito. Możliwe, że jedna z zainstalowanych wtyczek blokuje działanie naszej strony np. dodatki blokujące reklamy. Proszę, aby sprawdził Pan działanie naszej strony w nowej karcie lub nowej przeglądarce, w trybie prywatnym (incognito). Dla Firefox proszę kliknąć w prawym górnym rogu ekranu na trzy kreski i wybrać Nowe okno prywatne.Dla Opery proszę kliknąć w lewym górnym rogu na symbol Opery (czerwone O) i wybrać Nowe okno incognito.

Jeśli nasza strona działa poprawnie, zachęcam Pana, aby zaktualizował Pan wtyczki lub zweryfikował, która blokuje Allegro. 2. Czyszczenie przeglądarki z ciasteczek i pamięci podręcznej. Ten problem może leżeć po stronie przeglądarki internetowej. Warto więc wyczyścić dane przeglądarki, z której Pan korzysta.  

Jeśli to nie pomoze również proszę o ponowny kontakt - postaramy sie zadziałać z poziomu systemu" 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

brus78
#8 Zapaleniec#

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@brus78 Cieszę się, że pomogłam rozwiązać Twój problem i mam nadzieję, że w przyszłości nie będziesz tak negatywnie do nastawiony i zmienisz swoje zdanie o nas 😉  

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_
@brus78

Nie wtyczki, tylko rozszerzenia😏

Wielokrotnie już pisałem w podobnych tematach, że gdy coś nie działa, to albo uruchamia się używaną przeglądarkę w trybie z wyłączonymi rozszerzeniami, albo pobiera się portable'ową wersję jakiejkolwiek przeglądarki i na niej sprawdza, czy problem nadal występuje.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

AdamSzyma
#8 Zapaleniec#

wszystko zrobiłem sprawdziłem i nadal nie działa. Pomoc - te same linki?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AdamSzyma W takim razie napisz proszę do nas ponownie wiadomość, powołując się na wcześniejsze zgłoszenia na czacie, postaramy się pomóc. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AdamSzyma
#8 Zapaleniec#

zgłosiłem i po paru prośbach o cierpliwość sprawa została pozytywnie rozpatrzona i faktycznie działa . Więc super i cofam nie do końca pochlebne słowa! Dziękuję:)

oznacz moderatorów