anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego otrzymałam powiadomienie o rozpoczętej wpłacie za przedmiot, którego nie wystawiłam?

i_huana
#1 Nowicjusz#

Hej, dostałam mailem powiadomienie ze ktoś rozpoczął płatność za towar, którego nie miałam wystawionego. Kiedyś wystawiłam ten przedmiot ale nie sprzedałam i usunęłam aukcję. Ktoś tak miał?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Aukcje na Allegro Lokalnie odnawiają się automatycznie po braku zapłaty. Widocznie oferty nie usunęłaś, ona się odnowiła i ktoś kupił. Na końcu tego artykułu przeczytasz, jak blokować automatyczne wznawianie; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-ogloszen-na-allegro-lokalnie/jak-wystawic-ogl...

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli dokończy płatności, skontaktuj się z kupującym i wyjaśnij mu że nie masz towaru i zwróć środki.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@i_huana oferta była wystawiona w styczniu zeszłego roku i była automatycznia wznawiana dopóki nie doszło w niej dziś do zakupu. W tej sytuacji skontaktuj się proszę z osobą, któa dokonała zakupu i zakończ tą ofertę.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Alexerf
#8 Zapaleniec#

Wystawiłem przedmiot ktoś rozpoczął płatnośc ale nic sie nie dzieje od kilku dni , aukcja zakończona przedmiot lezy , zgłosiłem to ale takze zero odpowiedzi , czy moge wystawic ponownie bo chce pilnie sprzedać a aukcja zakończona 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Alexerf na Allegro Lokalnie kupujący ma 5 dni, aby opłacić zamówienie, po tym czasie (jeżeli nie wyłączysz tej opcji) oferta jest autoatycznie wznawiana. Do zakupu w Twojej ofercie doszło w poniedziałek (17 stycznia) więc kupujący ma jeszcze jeden dzień, aby opłacić zamówienie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Alexerf
#8 Zapaleniec#

Telefon kupującego jest wyłaczony , nie ma zadnej mozliwości kontaktu , adres takze dziwny ulica Polska ale miejscowośc Miami , to jakiś trefny koleś , chce to zakończyć i z pwodu braku zaufania do kupujacego , lecz nie wiem jak to zrobbic 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Alexerf dziękuję za wiadomość! Zablokowaliśmy już konto tej osoby. Nie sądzę, że dokończy płatność, więc oferta wznowi się automatycznie.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów