anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego sprzedający robert (robobeer) nie nadał przesyłki ?

thewoytech
#7 Wielbiciel#

Zapłaciłem za wylicytowaną płytę Robert (robobeer) na wskazany nr rachunku oraz za przesyłkę inpost podając dane do wysłania , jak do dziś nie otrzymałem przesyłki ani informacji o nadaniu jej. Co mam zrobić w tej sytuacji?

Proszę Szanowne Allegro o pomoc w rozwiązaniu tej sprawy.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

u..ps... zalogtuj się i zerknij tu https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione  i tu https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione czy zakup figuruje , jeśli jest to wróć do nas , jak nie ma goń na policję .

oznacz moderatorów

thewoytech
#7 Wielbiciel#

nIE FIGURUJE W KUPIONYCH,

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

"Pod wskazany numer rachunku".  Czyli płatność nie była przez allegro tylko na konto prywatne sprzedającego? Jak tak to niestety był to zakup poza allegro. Pozostaje tylko policja. Allegro owszem pomaga ale tylko wtedy jak prowizję z tego dostaje, a za zapłatę poza systemem nie dostaje więc...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@thewoytech na Twojej liście zakupów Allegro nie ma takiego zamówienia, dlatego jeśli opłaciłeś je poza naszymi systemami to bardzo mi przykro, ale nie mamy możliwości aby Ci pomóc. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kto Ci wskazał nr konta?

oznacz moderatorów

thewoytech
#7 Wielbiciel#

nR KONTA PRZESŁAŁ MI SPRZEDAJĄCY  NA KTÓRY DOKONAŁEM WPŁATY ZA WYLICYTOWANA PŁYTE ŁĄCZNIE Z PRZESYŁKĄ

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

I to był Twój błąd. Jak zakup przez allegro to zawsze płacisz przez allegro, wtedy masz ochronę. Na konto to tak samo jak płatność z ogłoszenia na drzewie przy rynku, przykro mi ale zostaje tylko policja. Możesz ewentualnie spróbować z jakimś przedsądowym wezwaniem. 

oznacz moderatorów

crash342
#8 Zapaleniec#

robobeer -> robbeer -> robber (ang. b.a.n.dyta) xD

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli zostałeś oszukany, zostaje zgłosić na Policję.

oznacz moderatorów