anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostałam rekompensatę od Allegro Protect i produkt od sprzedającego

Client:43654747
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca nie chciał wysłać na początku produktu, później zgodził się na zwrot pieniędzy, ale go też nie dostałam. Rozpoczęłam Dyskuje na allegro, ale ze sprzedającym nie było kontaktu, więc złożyłam wniosek o zwrot pieniędzy. Oczywiście sprzedawca nie wysłał więc dostałam zwrot od Allegro Protect. Dziś, kiedy już dawno dostałam zwrot pieniędzy, sprzedawca wysłał mi produkt którego już nie chce. Domyślam się, że jeśli odbiorę paczkę, to muszę odesłać dla Allegro Protect zwrócone pieniądze. Ale nie chce już tego produktu. Czy więc mogę nie odbierać paczki (wtedy zostanie ona odesłana do nadawcy) i nie zwracać pieniędzy dla Allegro Protect?

Niestety w regulaminie znazlalam tylko przypadek kiedy to dostanę rekompensatę zarówno od Allegro jak i sprzedającego. Wtedy jestem winna odesłać dla Allegro ale co w moim przypadku kiedy przysłał mi paczkę, której jzu nie chce? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:43654747 jak nie chcesz to nie odbieraj, przekroczył termin dostawy więc jego problem i koszty 🙂 albo odbierz i oddaj kasę do allegro 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:43654747 Najprościej nie odbieraj paczki.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:43654747 Jego sprawa jak wiedząc ze miał dyskusję i dostałeś rekompensatę a wysyła, nie odbieraj. 😁

oznacz moderatorów