anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień dobry , czy kupując na Allegro lokalnie można poszukać opinie o użytkowniku ? Czy po transakcj

1234beata
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

1234beata
#7 Wielbiciel#

czy po transakcji można wystawić ocenę ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@1234beata Cześć. 🙂 Na Allegro Lokalnie nie ma systemu ocen. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

1234beata
#7 Wielbiciel#

No właśnie , więcej już nie zakupie na Allegro lokalnie , sprzedawca nie wysłał w umówionym terminie towaru i ma to gdzieś, że czekam , bo i tak negatywnej oceny nie wystawie , nie mogę też sprawdzić , czy był w porządku wobec innych użytkowników Allegro 😞

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale masz taka samą ochronę jak na zwykłym, ochronę Allegro>dyskusja>Allegro Protect. Nie otrzymałeś towaru otwórz dyskusję, sprzedajacy ma 24godz na odpowiedź, nie odpowie to poproś Allegro o pomoc.

oznacz moderatorów

1234beata
#7 Wielbiciel#

Nigdy więcej allegro lokalnie , minął tydzień , towaru nie ma , podobno.dprzedajacy zwrócił pieniądze , na razie ich nie mam ,

Buc może robił już tak wcześniej ale tego nie wiem , nie ma opinii Napisałam wiadomość , czekam 24 godziny na odpowiedź , później zgloszę sprawę pozdrawiam 

 

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A skąd wiedza że zwrócił środki? jak zwrócił przez Allegro czy podałaś mu nr konta bankowego. jak przez Allegro to dostaniesz maila od Allegro, nie ma ma maila nie zwrócił, otwierasz dyskusję.

oznacz moderatorów