anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

fifa 20 nie wyslany klucz

Client:28989169
#8 Zapaleniec#

Witam w czwartek na allegro lokanie zkupilem klucz do fify 20 od  Gold GAMES  do dzisiaj nie otrzymłem klucza ani zadnej odpowiedzi czy w ogóle ma zamiar to wyslać, a widać że gość sie loguje codziennie.

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

xyz96
#21 Demiurg#

Skontaktuj się ze sprzedawcą przez Dyskusję, będzie miał obowiązek odpowiedzieć w ciągu 24 godzin. Do Dyskusji włącza się pracownik Allegro i pomaga.

Dyskusja na Allegro Lokalnie; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-i-reklamacja-na-allegro-lokalnie/jak-rozpoczac-dyskusj...

oznacz moderatorów

Client:28989169
#8 Zapaleniec#

tak tylko tego zamówienienia nie ma w kupionych  jest tylko na emailu wiadomosc ze kupione i zaplacone allegro lokalnie

oznacz moderatorów

Client:28989169
#8 Zapaleniec#

ok jest dobrze dziekuje wszedlem  na link ok

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:28989169 mam nadzieję, że problem udało się rozwiązać.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Client:28989169
#8 Zapaleniec#

Czekam rozwiązanie sprawy wszystko jest na dobrej drodze.

oznacz moderatorów

Client:73764469
#7 Wielbiciel#

Też wlaczylem sie do dyskusji bo nie wysłał po bliknieciu pieniedzy ale nic sie nie odzywa, wiec jutro po uplynieciu czasu poprosic allegro o pomoc tak?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Kto komu nie przesłał pieniędzy? Za co?

oznacz moderatorów

Client:73764469
#7 Wielbiciel#

Nie. Ja kupilem od niego tez jak kolega wyżej i zaplacilem blikiem, myslalem ze bedzie szybko wyslany klucz na maila, ale nie wyslal, nie ma kontaktu z nim. A w dyskusji też nic nie odpisuje, wiec pytalem czy jutro bede musiał kliknąć popros alegro o pomoc. Jak nie wysłał klucza to juz nie wysle wiec chce odzyskać pieniadze.

oznacz moderatorów

Client:73764469
#7 Wielbiciel#

Pierwszy raz na allegro lokalnie kupiłem i sie okazało że wał, niezbyt zachęcająco to wygląda, teraz czekać na zwrot pieniędzy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Gdy w dyskusji sprzedawca nie odpowie w ciągu 24 godzin, pracownik Allegro sam powinien się włączyć. Gdyby to nie nastąpiło, wzywaj go 🙂

oznacz moderatorów

Client:73764469
#7 Wielbiciel#

Ok. Jutro sie okaże, mam nadzieję że chociaż szybko pójdzie. 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Poza tym Allegro zapewnia, że na Lokalnie zakupy są bezpieczne, więc jaki wał, to niemożliwe 🙂

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zasady-i-bezpieczenstwo-na-allegro-lokalnie/bezpieczenstwo-z...

oznacz moderatorów

Client:73764469
#7 Wielbiciel#

Nie powiedziałem że allegro wala zrobiło tylko ten uzytkownik. I jak widać nie tylko mnie. 🙂 

oznacz moderatorów

Client:28989169
#8 Zapaleniec#

Witam  ale on tez nie odpowiada pracownikowi allegro i co teraz?

oznacz moderatorów

Client:73764469
#7 Wielbiciel#

Dokładnie tak samo jak i u mnie.

oznacz moderatorów

Client:28989169
#8 Zapaleniec#

jutro zablokuja mu konto i muszą oddac kasę

oznacz moderatorów

Client:28989169
#8 Zapaleniec#

najlepiej ze ponad 50 osob kupiło z tego konta

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:28989169, nie podajemy loginów 🙂 @cloudcloud 🦎

oznacz moderatorów

Client:73764469
#7 Wielbiciel#

No **piiip**iście, po prostu te Allegro to jest żałosne, typ **piiip**ał wała a oni mówią żeby poczekać 14 dni a co tam i złożyć wniosek i czekać zapewne nastepne 14 dni, ja **piiip**ole nigdy w życiu juz nie kupie nic ma allegro bo maja **piiip**ane na klienta, zero pomocy tylko formulki klepane kopiuj wklej. **piiip**ISTA POMOC.

oznacz moderatorów