anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie na Allegro Lokalnie jest informacja o terminie wysyłki, który obowiązuje sprzedającego

MAMY ROZWIĄZANIE!
Joe357
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem na Allegro Lokalnie konsolę (kup teraz), wybrałem dostawę Allegro Inpost (Paczkomat). Ale nigdzie nie widzę informacji o terminie wysyłki, tj. nie ma jej w aukcji, nie ma jej także w żadnych z dwóch maili które dostałem z Allegro. Jaki termin wysyłki obowiązuje sprzedającego? Dodamy tylko, że kupowałem od osoby prywatnej.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kostas11
#21 Demiurg#

@Joe357 nie ma więc można przyjąć że 30 dni 🙂  Jak nie podał w opisie to nigdzie nie znajdziesz 😞 Na lokalnie jest to umowa dowolnie konstruowana przez obydwie strony prywatne 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Joe357 Na Lokalnie nie ma informacji o terminie wysyłki, ale zgodnie z regulaminem, sprzedawca ma obowiązek wysłać rzecz w ciągu 7 dni. Jeżeli czas wysyłki ma być dłuższy, sprzedawca powinien w treści ogłoszenia o tym informować. Nie było informacji - jest 7 dni.

oznacz moderatorów
Qrierka
#9 Pomysłodawca#

Teraz Allegro ma problem. Ja od 2 dni nie mogę wysłać paczki InPostem bo jest problem - nie można wygenerować etykiety wysyłki. Ponoć wszyscy kupujący otrzymali info od Allegro - przynajmniej tak mnie zapewniają konsultanci

oznacz moderatorów