anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie są dane osoby, której wpłaciłam pieniądze?

piimaa
#13 Ambasador#

Gdzie na Allegro Lokalnie są dane osoby, której wpłaciłam pieniądze?

Dokonałam zakupu, wpłata na PayU, wpłata już poszła i doszła.

A teraz paczka non-stop ma wpis: oczekuje na nadanie.

Kolejna rzecz: dopiero teraz dopatrzyłam, jednen przedmiot sprzedaje w Warszawie, drugi w Węgrowie, trzeci w Kobyłce.
Poproszę Allegro aby mi udostępnilo dane osoby, od której nabyłam sprzęt:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/apple-watch-1-42mm-zuc

Nie wiem nawet, co kliknąć aby wyświetliło mi się cokolwiek na temat danych sprzedawcy!
Niezły burdel!!!!


oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@piimaa Cześć. Dane Sprzedającego znajdziesz na mejlu. Pierwsze zamówienie od niego na Twoim koncie jest z 1 sierpnia i płatność została anulowana. Drugie zamówienie jest z 2 sierpnia i płatność przeszła prawidłowo, a informacje o Sprzedającym znajdziesz w wiadomości mejlowej po zakupie. Możesz również skontaktować się z nim za pomocą czatu na Allegro Lokalnie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak masz płatność prawidłowa to na AL sprzedający ma 7dni na wysyłkę, chyba że deklarował inaczej więc na razie nie ma powodu do paniki.

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Tym razem to był ostatni zakup na Allegro Lokalnie. Mam dość.
Co za de.bi.l usunął komentarze?
Dlaczego, po zakupie na AL nie można wystawiać komentarzy?
Dlaczego, nie można komentować zakupów?
Dlaczego, przed zakupem dzięki nieobecności komentarzy nie można zobaczyć, z kim ma się do gadania?

Telefon nie odpowiada, na SMS nie odpisuje, na maile też nie no i cały dzień wisi wpis: oczekuje na nadanie. Co to znaczy oczekuje na nadanie? Cały dzień nie dchodzi ktoś do paczkomatu czy cały dzień kurier tego nie odbiera?

Powiem Wam jedno: allegro lokalnie powinno zmienić nazwę na ALLEGROPATOLOGIA. Nigdy więcej w życiu nawet zapałek tam nie kupię!
Gdyby, komentarzy nie usunięto, to ta cała PATOLOGIA miałaby negatywa za negatywem no ale wtedy pieniążków z tego nie byłoby, prawda?

nigdy więcej...

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I co nie masz towaru?

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Gdybym wiedziała, że towar jest na jakiejś pipidówie gdzieś pod Węgrowem nie kliknęłabym KupTeraz! Dlaczego wpisał Warszawa - Kobylka skoro przedmiot jest gdzieś indziej?
Dzwonię do kolegi który pracuje w inPost, pytam, jak często z Kobyłki odbieracie przesyłki. Kolega odpoowiada - od ręki, max. 3h po kilka razy dziennie. Zatem sobie klikam, robię wpłatę, wpłata dochodzi jeszcze tego samego dnia. Piszę maila - proszę o wysyłkę jak najszybciej, w czwartek mam wyjazd (a mamy wtorek). Myślę sobie, jeśli nada rano to na bank z Kobyłki na Ochotę (kilka kilometrów) doleci do godz. 12 (jak zawsze na terenie miasta). Jeśli nada po pracy, np. o godz. 18 to będzie po 22. No ale nie, nie nadano! Piszę maila, cisza. Dzwonię, nie odbiera. Piszę SMS, nie odpisuje. A jutro wyjazd ... i znowu prosić sąsiadów o ... odbiór paczki z paczkomatu.
Paranoja...

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A to proza życia a nie bajka, ważne żeby się nie denerwować, babcia mówiła że złość urodzie szkodzi. 😊

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@piimaa kupiłaś 2.08 i następnego dnia już tworzysz wątek, że allegro lokalnie to patologia, bo ktoś nie wysłał towaru w ciągu 1 dnia? Jesteś w gorącej wodzie kąpana.

oznacz moderatorów