anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaką mam ochronę jeżeli sprzedający wciśnie mi podróbkę?

Smigoll33
#2 Obserwator#

Chciałbym kupić apple watcha lecz bez wypakowania go i potestowania nie da się sprawdzić czy to podróbka czy oryginał. Co w takiej sytuacji? Lub co jeśli to będzie uszkodzony oryginał. Czy w obu przypadkach możliwe jest odzyskanie pieniędzy?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

pełną @Smigoll33  masz ochronę , nie martw się , jak coś nie zagra wróć do nas .

oznacz moderatorów

Smigoll33
#2 Obserwator#

Super, napisałem do sprzedającego aby potwierdził mi w wiadomości, że jest to sprawny oryginał ponieważ sam opis ("Apple Watch Series 5 44mm") jest dla mnie nie wystarczający. Mam nadzieję, że sprawny bo specyfikacji nie ma przy stanie odpowiedniej do tego opisu tylko "używany".

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Smigoll33 porzuć czarne myśli i ciesz się nadchodzącym weekendem , jesteś klinentem na allegro , na pewno nie stracisz .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Smigoll33 Jeżeli  będzie niezgodność z opisem to możesz składać reklamację, od prywatnego sprzedającego nie ma zwrotu, masz ochronę Allegro w postaci dyskusji, POK Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy. A cena nie sugeruje czy oryginał czy podróba?

oznacz moderatorów

Smigoll33
#2 Obserwator#

Nie jest to cena super niska ale jest niska, w granicach tego za ile kupują w takim cexie czy lombardzie. Nie raz coś kupiłem w takich normach cenowych i się nie zawiodłem.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Smigoll33 A skąd wysyłka? z Chin?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Smigoll33
#2 Obserwator#

Od prywatnej osoby na allegro lokalnie

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Smigoll33 Dopytaj o yo czy jest oryginał i to najlepiej przez czat Allegro i wówczas masz wszystko jasne, jak odpisze że oryginał a będzie podróba to możesz reklamować i masz z pewnością wygraną sprawę.

oznacz moderatorów