anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak myślicie, czy to Allegro, czy sprzedawca zainstalował bota?

Client:102994212
#3 Debiutant#

chciałem postawić zakład i byłem bardzo zaskoczony. Uczestniczyłem w aukcji 4 razy, strona sama przekracza moje oferty. dzieje się to natychmiast. to nieuczciwa gra z kupującymi. nagrałem film:  https://www.youtube.com/watch?v=jCC-SdIpjTg

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:102994212 nie to  nie boot . To inny licytujący ustawił wyższą kwotę niż Twoje postąpienie .

oznacz moderatorów

Client:102994212
#3 Debiutant#

Nie. drugi uczestnik nie może tego zrobić natychmiast. 4 razy. jednocześnie ze mną. Sprawdziłem to na innych aukcjach. najwyraźniej ten kupujący mnie goni)))) wiesz. to jest robot.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:102994212 bo to tak działa , widzisz najwyższą kwotę z postąpienia , a nie tą jaką zaoferował najwyżej licytujący .

oznacz moderatorów

Client:102994212
#3 Debiutant#

brałem już udział w aukcjach. moja oferta mogła trwać minutę lub 10 godzin...., później inni kupujący wygrali ze mną. Tym razem strona po moim zakładzie pisze do mnie: twój zakład jest przerywany. To jest natychmiastowe. Nie gram z człowiekiem. To gra z robotem.

oznacz moderatorów

Client:102994212
#3 Debiutant#

https://youtu.be/dYaMkouuP0g   nowa próba . znowu mnie złapał. Momentalnie. Żywa osoba nie może tego zrobić .2022-07-22_12-11-13.jpg

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Grasz z człowiekiem który sobie opłacił automatyczne podbijanie ceny do kwoty jaka go interesuje .

oznacz moderatorów

Client:102994212
#3 Debiutant#

powiedz mi. do jakiej kwoty? podaj numer. Wiem, że jeśli spróbuję ponownie, wszystko się powtórzy.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:102994212 Nie ma tu niczego nieuczciwego > tak działa licytacja na Allegro > z Twojego przykładu > ktoś zalicytował np. 300 zł > dopóki nie osiągniesz tej kwoty, każde Twoje podbicie będzie podbijane natychmiast o aktualną kwote postąpienia > gdybyś zalicytował 305 zł to wtedy dopiero będzie widoczne > "Twoja kwota jest najwyższa". Tak to się dzieje automatycznie > ale zaprogramowane przez innego kupującego.

oznacz moderatorów

Client:102994212
#3 Debiutant#

teraz rozumiem. Dziękuję! masz rację. Zwiększyłem o 30 i był poprzedni wynik. prawdopodobnie ktoś ustalił kwotę 700-2000...

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

A licytujesz na zwykłym czy na AL ?

oznacz moderatorów

Client:102994212
#3 Debiutant#

jestem zwykłym klientem. (nowicjusz)

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:102994212 Nie oto mi chodziło, ale już wiem. Dla zwykłego Allegro są dostępne w internecie automaty lcytujące, które licytują w ostatnich sekundach licytacji. Nie zdziw się innym razem, jak będziesz wygrywał licytację, a na końcu okaże się, że i tak przegrałeś > bo inny kupujący zaprogramował wyższą kwotę w programie licytującym.

oznacz moderatorów