anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak na Allegro Lokalnie zapłacić za kilka przedmiotów od jednego sprzedającego?

beata-w-73
#8 Zapaleniec#

Kupujesz u jednego sprzedającego kilka przedmiotów na allegro lokalnym i nie możesz raz zapłacić za wszystkie przedmioty tak jak na ALLEGRO tylko bulisz za każdy przedmiot koszty przesyłki, co za ciemniak to zaprojektował.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Możesz zapłacić. Prosisz go o numer konta, płacisz za wszystkie przedmioty i jedną wysyłkę bezpośrednio na jego rachunek bankowy.

oznacz moderatorów

beata-w-73
#8 Zapaleniec#

Tak chciałem zrobić ostatnio ale sprzedający się nie zgodził i **piiip** blada

oznacz moderatorów

beata-w-73
#8 Zapaleniec#

Możesz zapłacić. Prosisz go o numer konta, płacisz za wszystkie przedmioty i jedną wysyłkę bezpośrednio na jego rachunek bankowy, a system Allegro lokalne traktuje tą transakcję jako nieopłaconą bo płatność nie jest dokonywana przez system, tylko indywidualnie na nr rachunku sprzedającego.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@beata-w-73 Jest jak piszesz, problem poruszany, brak reakcji Allegro.

oznacz moderatorów

Robson-R6
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem. Nawet opisałem go dokładniej i mniej nerwowo 🙂 ale kliknąłem PUBLIKUJ i wywaliło mnie z tego forum. 

Swoją drogą jak można nie wprowadzić tak ważnej funkcji jak płatność łączna za kilka artykułów od jednego sprzedawcy. 

oznacz moderatorów

Caly_1
#9 Pomysłodawca#

Po "grzyba" w ogóle tworzyc "podplatforme"  gdzie praktycznie panują inne zasady niz głownym servisie ? odpowiedz ta sama.  Jak bym przewidzial wczesniej ze tak moze sie wydażyć to  bym inwestowal czas gdzie indziej

oznacz moderatorów

Klaudiusz1983
#12 Orędownik#

@beata-w-73  i własnie dlatego wiele osób omija Lokalnie szerokim łukiem.

oznacz moderatorów

Ewa9876543210
#7 Wielbiciel#

no nie do konca, nieraz zdaza sie ze kupujacy prosi o wysylke kilku przedmiotow w jednej paczce za posrednictwem allegro lokalne w wiadomosci od Allegro na czacie rozmowy ze sprzedajacym a nie poprzez platnosc na konto jak opisaliscie, wtedy kazda z aukcji jest zaksiegowana jako oplacona ale koszt wysylki przychodzi dla jednej a nie kilku przesylek

moje i innych pytanie jest takie jak popprosic o taka przesylke skoro nigdzie przy platnosci za aikcje nie ma takiej opcji ani podobnie jak w przypadku zwyklego allegro nie mozna zaznaczyc kilku aukcji do jednej platnosci

wiem ze tak jest bo sama wiele razy dostaje takie prosby

oznacz moderatorów