anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odnaleźć sprzedawce z allegro lokalnie...?

MAMY ROZWIĄZANIE!
TTajga33
#7 Wielbiciel#

hello... znalazlem w archiwalnych aukcjach allegro lokalnych sprzedawce który niegdyś handlował fajnymi rzeczami i potrzebuje sie z nim skontaktować...

 

mam jego miejscowość ... imię... i numer klienta... 

 

wpisywałem w allegro zwykłym i zmieniałem w zakładce z przedmiotu na sprzedawce i nic... 

 

jakieś sugestie...? jak namierzyć nie wiem chociażby inne aukcje tego sprzededawce zeby zamienić z nim dwa słówka...??

 

 

dziękuje i miłego... 🙂

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
komis-bell
#21 Demiurg#

W centrum wiadomości wybierz nową wiadomość, wpisz jego login i wyślij wiadomość. Może odczyta. 

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Możesz też na głównym allegro w wyszukiwarkę wpisać jego nik i wyszukiwać wśród sprzedawców. Jak ma aukcje na lokalnym to wyskoczą.

oznacz moderatorów
TTajga33
#7 Wielbiciel#

Tadeusz (Client:2*******) nie wydaje mi sie zeby to był login... dlatego to pytanko... 🙂

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

To chyba jest nik u   tych którzy go sobie nie zmienili. Tylko dziwne, bo aktywując sprzedaż trzeba go zmienić. Chyba że na samym lokalnym jest inaczej.

oznacz moderatorów
TTajga33
#7 Wielbiciel#

korzystaja z centrum pomocy... które ogarneło porzadnie temat i wysłało mu wiadomość... ale w zwykłym allegro w wiadomościach wpisałem client:i jego numer... i wiadomość poszła... 

teraz tylko czekać na odzew... 🙂 

 

dzięki i miłego... 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Do sołtysa.🤔

oznacz moderatorów