anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać pieniądze z allegro lokalnie

Client:47617960
#8 Zapaleniec#

Parę dni temu zakupiłem subskrybuje na PlayStation od pewnego sprzedawcy na allegro lokalnie .Do dziś nie otrzymałem produktu sprzedawca wysyłał mi nawet prywatne wiadomości SMS z informacjami żebym na czacie allegro lokalnie wysłał mu adres e-mail i zgodę na subskrybuje . Wykonałem te czynności . Sprzedawca zapewniał mnie że niedługo dostanę produkt na adres e-mail. Gdy nie zauważyłem zakupionego produktu na poczcie napisałem do sprzedawcy na czacie kiedy mam się spodziewać subskrypcji on odpisał że już wysłał ( to było wczoraj) do teraz nie posiadam produktu sprawdzałem nawet zakładkę spam na e-mail. Sprzedawca nie odpisuje i nie odbiera telefonów a ja straciłem pieniądze 

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47617960 w zakładce "kupione" przy odpowiednim zamówieniu wybierz opcję "zgłoś problem z zakupem". W ten sposób otworzysz dyskusję ze sprzedawcą. Po 24 godzinach będziesz mógł poprosić o pomoc doradcę, który wypowie się w dyskusji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:47617960
#8 Zapaleniec#

Sprzedawca odpisuje teraz sporadycznie i pisze mi że produkt przesłał na email lecz nie mam dalej nic nawet w spam wchodziłem i sprawdzałem czy przypadkiem nie dochodzą do mnie wiadomości a dochodzą . 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:47617960 Odpisuje w dyskusji? możesz poprosić Allegro o pomoc w dyskusji: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Client:47617960
#8 Zapaleniec#

Tak tylko ten link kieruje mnie na allegro i znajduje produktu z allegro lokalnie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:47617960
#8 Zapaleniec#

W tym linku mi też nic nie pokazuje 

oznacz moderatorów

Client:47617960
#8 Zapaleniec#

Mam SS że płatność została dokonana na allegro lokalnie. Na stronie allegro lokalnie też jest taka informacja a w produktach nic nie mam 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie rozumiem, czy płaciłeś przez Allegro i na tym koncie?

oznacz moderatorów

Client:47617960
#8 Zapaleniec#

Płaciłem przez konto allegro lokalnie które powiązało się z kontem Allegro. Tak to wyglądało . Kliknąłem na ofertę sprzedawcy na allegro i po przekierowaniu na lokalnie dokonałem płatności blik w celu zakupu tego produktu . Produkt został zakupiony lecz go nie otrzymałem mam całość plus rozmowę ze sprzedawcą na zrzutach ekranu 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To musisz mieć możliwość otwarcia dyskusji: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

odśwież wszystko.

oznacz moderatorów

Client:47617960
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

Client:47617960
#8 Zapaleniec#

6acc0400-d0f4-470e-876b-bb17047259fa 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47617960 przepraszam Cię. Dopiero teraz zauważyłam, że na Twoim koncie nie ma żadnego zakupu. Jesteś pewien, że płatność była na Allegro? A może z innego konta dokonałeś zakupu? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@w_kiwi Pytałem o to wcześniej i zapewnia że tak.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak masz zapłacony to musisz go widzieć w zakładce "Moje zakupy" tu:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione albo tu: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione

oznacz moderatorów

Client:47617960
#8 Zapaleniec#

No to coś jest bardzo nie tak bo jak wchodzie w te linki to nie mam produktu . Właśnie napisał do mnie prywatnie SMS że wysłał produkt ponownie na email . Wchodziłem i dotarł . Dziękuję za pomoc 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Namieszałeś.😊

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

a w spamie patrzyłeś?

oznacz moderatorów

Client:47617960
#8 Zapaleniec#

Tak patrzyłem ani śladu 

oznacz moderatorów