anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać pieniądze ?

TIGERI
#7 Wielbiciel#

Witam,

Sprawa wygląda tak , że kupiłem konto do gry w valorant miało ono posiadać rangę immortal 3 skiny itd.

Więc rozpocząłem dyskusję ze sprzedającym w której nie chciał on dojść do porozumienia unikał moich pytań więc stwierdziłem ,że zgłoszę sprawę dalej. Na policji nic nie wskórałem , a allegro stwierdziło że nie może zdecydować kto ma rację mimo nagrania które wysłałem. Widać na nim , że loguję się z loginem który nawet sprzedający podał w dyskusji i zgadza się on z tym który przyszedł na maila. Gdy zalogowałem się i odpaliłem grę okazało się , że to kompletnie inne konto. Mam screeny i wspomniane nagranie, dziwne było to że sprzedający chciał abym kupił dopiero gdy będzie w domu ,a po zmienieniu maila na mojego chciał abym jak najszybciej zakończył dyskusję ale na szczęście sprawdziłem najpierw konto po powrocie do domu. Myślę ,że nagranie to wystarczający dowód na to kto ma rację. Nie była to moja pierwsza transakcja na allegro i nigdy nie miałem takiej sytuacji. Co mogę ewentualnie jeszcze zrobić bo 250 zł to nie mała kwota. Proponowałem nawet sprzedającemu ,że zamienię maila na jego i aby on przesłał pieniądze mi poprzez allegro, ale ta ani żadna inna propozycją go nie interesowała. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Ale nie napisałeś co z tą dyskusją, zakończona czy dalej trwa?

oznacz moderatorów

TIGERI
#7 Wielbiciel#

Racja, dyskusja zakończona i oznaczona jako nie rozwiązana.

Dwa tygodnie starałem się dogadać ze sprzedającym ale nie było jakoś chęci z jego strony niestety. Po zakończonej dyskusji wystąpiłem o allegro protect , ale niestety bez dokumentu o zawiadomieniu na policji allegro nic z tym nie zrobi. Tak jak pisałem nic tam nie wskórałem ,mogę podesłać link do nagrania na którym widać wszystko.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TIGERI przykro mi, ale aby wniosek Allegro Protect mógł zostać rozpatrzony konieczne jest zawiadomienie, które złożyłeś na Policji (tak jak napisaliśmy w sprawie nr 32065621)
Wystarczy potwierdzenie zgłoszenia sprawy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

TIGERI
#7 Wielbiciel#

Tak jak pisałem wcześniej na policji nic nie wskórałem, zgłoszenie nie zostało przyjęte. Teraz mam biegać za nimi jako poszkodowany , to po co jest allegro protect skoro osoba która płaci za coś pieniądze musi mieć wtedy takie problemy.

oznacz moderatorów