anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskac pieniadze od sprzedawcy ktory nie wysłał zakupionego towaru i nie ma z nim kontaktu?

julek1305
#7 Wielbiciel#
  • Zakupiłem na allegro lokalnie koszulke zrobiłem przelew pieniądze zostały przelane na konto jest status płatności ze zakończone i czeka na nadanie od sprzedawcy ale nie mam z nim żadnego kontaktu nie odpisuje na maile a numer telefonu nie istnieje więc napewno zostałem oszukany i kolejna rzecz taka ze nie moge zaznaczyć w ogóle tej transakcji w sporach czy cokolwiek jest to widoczne tylko w aplikacji allegro lokalnie i nie mogę zgłosić tego jako problem ?
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@julek1305 Musisz otworzyć dyskusję jak chcesz odzyskać towar albo kasę: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

julek1305
#7 Wielbiciel#

I w tym jest wlasnie problem ze nie ma tego moje zakupu  na liście z której trzeba wybrać o jaki przedmiot chodzi zeby rozpocząć w ogóle jakąkolwiek dyskusje to mnie dziwi wlasnie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

julek1305
#7 Wielbiciel#

W pierwszym linku czyli zakladce moje zakupy w allegro lokalnie jest widoczny zakup normalnie ale w drugim juz nie bo to allegro zwykle 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

A w ogóle masz ten zakup w zakładce moje zakupy? 

oznacz moderatorów

julek1305
#7 Wielbiciel#

tak jest w zakładce Moje zakupy ale nie mogę zgłosić tego jako problem 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Screenshot_4.png

oznacz moderatorów