anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak przekonać Allegro do usunięcia oferty naruszającej moje prawa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:88370755
#8 Zapaleniec#

Nieuczciwa agencja zamieściła wbrew mojej wiedzy i zgody "własne" ogłoszenie dotyczące sprzedaży mojego mieszkania. Agencja skopiowała po prostu treść usuwając parę rzeczy i dodając parę nieprawdziwych, ukradła zdjęcia i próbowała sprzedawać mieszkanie niemalże jak swoje próbując umawiać ze mną swoich klientów,

Ogłoszenie pojawiło się u nich oraz na paru portalach, które udało mi się przekonać do poszanowania moich praw. Sama nieuczciwa agencja też wygumkowała to ogłoszenie ze swoich stron.

Niestety ogłoszenie zostało również opublikowane na Allegro, które mimo moich zgłoszeń uparcie trzyma to ogłoszenie.

 Co prawda jako zakończone ale zdjęcia i treści wciąż są dostępne, wyskakują w google, podważając wiarygodność oryginalnego ogłoszenia. 

Wiem, że moge pójść drogą sądową ale to będzie trwało miesiące, i co z tego że sąd ich do tego zmusi a mi przyzna odszkodowanie. Ja chcę po prostu by po prostu usunęli to ogłoszenie.

Czy ktoś ma podobne doświadczenia? 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
RED
#21 Demiurg#

@Client:88370755 

Szczególnie, że od chwili powiadomienia o bezprawnym charakterze publikowanych treści odpowiedzialność spoczywa także na tym, kto publikuje, więc to może się skończyć kiedyś niepotrzebnymi kosztami...

tych przepisów to akurat allegro nie uznaje - patrz kłamliwe opinie i komentarze w serwisie

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:88370755 dziękuję, że dałeś znać, działam w tej sprawie. Wrócę z informacjami, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:88370755 oferta nie jest już widoczna. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów