anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć wiadomości czatu z Allegro i Allegro Lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
ADI7777777777
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
vonNogay
#16 Inspirator#

Nie ma takiej możliwości 😞

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

Nie da się usunąć

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ADI7777777777 Z Centrum Wiadomości możesz usunąć wiadomości. Wystarczy, że klikniesz w trzy pionowe kropki, zaznaczysz "Wybierz wiadomości", a następnie przeniesiesz je do kosza. 

ko_alka_0-1647678217334.png

Na Allegro Lokalnie jeszcze nie ma takiej możliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
murekbg
#1 Nowicjusz#

Czemu Allegro lokalnie jest takie upośledzone tego nie można, tamtego także nie,kto tam pracuje?? Mamy 21 wiek. A Allegro lokalnie jest takie prymitywne. Choć Allegro główne jest ok. Mam wiadomości na czacie aktywne z 2019 i nie mogę ich usunąć. Tak samo jest z aukcjami które już dawno się sprzedały a dalej widnieją albo te co wycofałem też są i to z przed dwóch lat.  hahahah.  Na szczęście są inne portale które tak upośledzone nie są. Lecz jestem użytkownikiem Allegro już 17 lat i mam sentyment. Jestem naprawdę zdziwiony i zniesmaczony odnośnie Allegro lokalnie...

oznacz moderatorów
misiabela
#9 Pomysłodawca#

Mam podobne problemy i co do stopnia upośledzenia Allegro Lokalnie absolutnie się z Tobą zgadzam. Aukcje mogą być usunięte poprzez Moderatora po podaniu numeru oferty. Wreszcie się jej doszukałam: jest na samym dole (kiedyś był to nr transakcji zarówno w tytule maila jak i przy ofercie). Powodzenia i duuuużo cierpliwości życzę 🙂

oznacz moderatorów
CzikoPL
#9 Pomysłodawca#

zmieńcie to.. chciałbym usunąć wszystkie wiadomości a nie mogę

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@CzikoPL @ADI7777777777 ,  Ja rozumiem wasze dobre chęci usunięcia wiadomości, ale  z punktu widzenia Allegro żadne wiadomości nie powinny być usuwane.

To są dokumenty mające związek z transakcjami i nie powinny być usuwane, powinny być archiwizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Oczywiście rozumiem że ktoś czasem napisze coś niemądrego i nie może na to patrzeć więc powinna byś opcja "Ukryj"  ale nigdy Usuń.

oznacz moderatorów
CzikoPL
#9 Pomysłodawca#

To co usuniesz na allegro to usuwasz tylko dla siebie, u nich i tak to zostaje w bazie danych, więc twój argument jest inwalidą, w razie problemów oni wysyłają dane dla policji.

oznacz moderatorów