anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zarezerwować sobie produkt?

Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Chciałem kupić książkę i czasopismo, których aktualnie nie ma w ofercie. Czy można sobie z góry zamówić jak się pojawi?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

Nie. Trzeba odnaleźć taka ofertę gdy się pojawi i kupić.

oznacz moderatorów

Abraqstern
#8 Zapaleniec#

To  dlaczego w zakładce ZAKUPY, na dole jest co najmniej dwuznaczne sformułowanie: Zarezerwowane dla mnie? W takim razie, o co chodzi?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Być może to jest właśnie to, skoro nie można zarezerwować sobie żadnego produktu z góry. Aczkolwiek trudno jednoznacznie zrozumieć co programista Allegro miał na myśli pisząc "ZAREZERWOWANE DLA MNIE". Zakładałem, że programiści mają ścisły intelekt i unikają takich wieloznacznych sformułowań, no, ale dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Abraqstern "Być może to jest właśnie to" - nie być może, a na pewno.

"Aczkolwiek trudno jednoznacznie zrozumieć co programista Allegro miał na myśli" - dokładnie to, co jest napisane, a mianowicie przez 12 godzin od momentu zaakceptowania rezerwacji przez sprzedającego, nikt inny poza osobą dokonującą rezerwacji nie będzie mógł skorzystać z opcji "kup teraz" w tej ofercie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Abraqstern Tak, ale do tego musisz się skontaktować ze sprzedawcą a on się zorientuje czy może ją dla Ciebie ściągnąć. Do tego będziesz mógł ją zamówić wcześniej a sprzedawca ją zamówi dla Ciebie. Czas oczekiwania może trochę potrwać. Sprzedawca Cię poinformuje ile mniej więcej

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Dziękuję wszystkim za wyczerpujące wyjaśnienia.

Pozdrawiam. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ZibiK30 No teraz to wymyśliłeś😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Knowhere No co, nie raz zamawiałem (nie na allegro akurat) ale w sklepie internetowym ze sprzętem elektronicznym części typu konkretny dysk czy ram na zamówienie i ściągali 🙂 a dlatego w tym sklepie bo zawsze można ceny negocjować 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@AbraqsternA innej możliwości zakupu nie ma, tylko tu jest ta książka?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ZibiK30 Ale na lokalnie "rezerwacja" oznacza konkretną czynność opisaną w pomocy😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów