anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zgłosić podejrzaną ofertę?

Gonzopiel90
#7 Wielbiciel#

Uwaga na oszustkę wystawia przedmiot zamówienia w ofercie ogłoszenia później proponujesz kwotę i zmienia opis, przykładem są nigdy pierścionki ze złota, proszę o zgłoszenie tego oszustwa na allegro, moim zdaniem to forma wyłudzenia pieniędzy.

Screenshot_20240115-193239.png

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gonzopiel90 zgłoś to proszę do nas za pomocą przycisku "zgłoś naruszenie zasad" odpowiedni dział zweryfikuje Twoje zgłoszenie i podejmie działanie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Gonzopiel90
#7 Wielbiciel#

Już temat jest zgłoszony, niestety trzeba czekać 14dni aby dostać należność.Mozna szybciej to załatwić ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gonzopiel90 przykro mi, ale nie da się tego przyspieszyć, sprzedający ma 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Gonzopiel90
#7 Wielbiciel#

Już myślałem, że coraz mniej jest takich oszustów,za 700 zł człowiek robi sobie problemy, osobiście uważam to za skandal 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Gonzopiel90 Dobrze rozumiem, że za 10g sygnet próby 585 zaproponowałeś cenę 700 zł i sprzedający się na to zgodził?
Nie wydało Ci się to w żaden sposób podejrzane? 😐

oznacz moderatorów

Gonzopiel90
#7 Wielbiciel#

Racja mój błąd,ale normalni ludzie zwracają pieniądze jeśli chcesz zrobić zwrot ,a nie idą w zaparte,opis jest niezgodny z zasadami 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Gonzopiel90 Normalność nie ma tu nic do rzeczy.
Przy zakupie od osoby prywatnej umowa może być rozwiązana tylko za porozumiem obu stron transakcji.

oznacz moderatorów

Gonzopiel90
#7 Wielbiciel#

Jest to towar niezgodny z opisem,mam prawo do zgłoszenia reklamacji i zwrotów,już rozmawiałem z administratorem allegro ,i sprzedający ma obowiązek zwrócić mi pieniądze 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Gonzopiel90 Oczywiście masz prawo złożyć reklamację.
Ja pisałem o odstąpieniu od umowy.
To są dwie różne od siebie czynności.

oznacz moderatorów