anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić numer telefonu w zamówieniu

Client:102942239
#1 Nowicjusz#

Złożyłam zamowienie i zapłacilam za nie przed zmianą telefonu. Metoda dostawy paczkomat inpost niestety jesy podany w zamówieniu mój stary telefon. W jaki sposób mogę to zmienić. Na koncie allegro już jest numer zmieniony

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:102942239 napisz do sprzedawcy niech, poprawi o ile nie wygenerował etykiety, a jak nie uda się zmienić to na maila dostaniesz kod qr oraz kod odbioru i podasz stary numer telefonu, kod będzie również w szczegółach zakupu allegro,  żaden problem 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Litleguyz
#3 Debiutant#

Na pewno dostaje się kod na maila? ja mam podobny problem tylko że zły numer podałem a maila mam dobrego

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Litleguyz tak na 100 %, również będziesz miał na allegro dymek że paczka do odbioru i kod odbioru w szczegółach zakupu, tylko przy odbiorze podaj ten stary numer 😄

kostas11_0-1682369990465.jpeg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Litleguyz
#3 Debiutant#

ale tu nie chodzi o alegro. Sprawa wygląda tak ze z media expert zamawiałem i podałem zły numer. A nie można już go zmienić kiedy paczka jest w drodze. email jest dobry. więc czy jak nie mam aplikacji i podałem ten zły numer telefonu to czy kod odbioru przyjdzie mi na maila?

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Litleguyz to pisz na forum media my tu znamy tylko działanie allegro i ich przesyłek 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Litleguyz
#3 Debiutant#

@kostas11 ale ogólnie to kod powinien przyjść na maila ?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Litleguyz tak tylko przy odbiorze podawaj błędny numer

oznacz moderatorów

Litleguyz
#3 Debiutant#

telefonu? Jak tak to dzięki wielkie ratujecie moje 150 zł

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zamówienie musi być a jak jest to zawsze możesz się skontaktować z infolinią i sprawę wyjaśnić.

oznacz moderatorów