anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jeśli byłem wprowadzony w błąd (kłamstwo) na Allegro Lokalnie...

Client:46169756
#8 Zapaleniec#

Chodzi mnie o dyskusje gdzie sprzedawca pomimo tego co było napisano w ofercie mógł wprowadzić mnie w kłamstwo za pomocą Wiadomości. O ile nie mam prawa do odstąpienia od umowy i nie udało mi się dogadać ze sprzedawcą, czy mogę czekać pomocy ze strony Allegro?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:46169756 Na AL nie musisz zapłacić i nic nie będzie.

oznacz moderatorów

Client:46169756
#8 Zapaleniec#

Chodzi wam o to żeby w ogóle nie kupować na AL?

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:46169756 zaplaciłeś? jezeli tak to w jaki sposób?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:46169756
#8 Zapaleniec#

Płatność za pomocą allegro kup teraz

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:46169756
#8 Zapaleniec#

Jest to tylko hipotetyczna sytuacja 🙂 Planuję kupić laptop któremu już więcej pół roku

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:46169756  TO NIE KUPUJ NA ALLEGRO LOKALNIE. Tam aż roi się od wałków ( poczytaj tutaj). Kup na normalnym Allegro do Firmy - będziesz miał większe prawa jako konsument, będzie Cię lepiej chronił Program Ochrony Kupujących. Warto zapłacić trochę drożej ale spać spokojniej.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:46169756
#8 Zapaleniec#

Właśnie znalazłem tą ofertę na allegro normalnie ale przy kliknięciu na nią przeadresowało mnie na allegro lokalnie. Są przycisk kup teraz ale chyba on mało czego gwarantuje?

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:46169756 Niektóre oferty z allegro Lokalnie są widoczne na normalnym allegro. Możesz spytać Sprzedającego czy wystawi na normalnym Allegro...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pinsplash Obecnie wszystkie są widoczne, łącznie z ogłoszeniami.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

czy: czekać pomocy znaczy oczekiwać pomocy? aha i chodzi mi a nie chodzi mnie 🙂

oznacz moderatorów

Client:46169756
#8 Zapaleniec#

Tak Watson) dziękuję

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46169756 Przede wszystkim wiążące są informacje oraz warunki zawarte w ofercie. Zrezygnować z zakupu możesz tylko w przypadku zakupów u przedsiębiorcy. Jeśli jednak kupujesz przedmiot od osoby prywatnej (nieprowadzącej działalności) lub zakup ma związek z prowadzoną przez Ciebie działalnością, wówczas ewentualne przyjęcie Twojej rezygnacji zależy wyłącznie od decyzji sprzedającego i to z nim najlepiej ustalić warunki odesłania przedmiotu i zwrotu środków.

Jeżeli na Allegro Lokalnie kupisz przedmiot przez opcję kup teraz lub w licytacji i go nie otrzymasz lub będzie on niezgodny z opisem, możesz ubiegać się o rekompensatę w ramach Programu Ochrony Kupujących.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów