anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Karta podarunkowa

kahuna4
#7 Wielbiciel#

Czy mogę skorzystać z karty podarunkowej na allegro lokalnie?

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

xyz96
#21 Demiurg#

Nie, tylko na zwykłym Allegro.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@kahuna4  Ta karta przysługuje do normalnego Allegro- to jest normalna karta podarunkowa i na Lokalnie nie pasuje.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pulkownik66

Czy mogę skorzystać z karty podarunkowej na allegro lokalnie?

Nie, tylko na zwykłym Allegro.

Coś Ci tu nie pasuje?

 

Ok. pomyliłeś się i edytowałeś.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@xyz96 ciągnij pazura po własnej dupie- ode mnie wara.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Kultura. Wystarczy spojrzeć na odpowiedzi do negatywnych komentarzy.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66 nieładnie, oj nieładnie🙂 Bana masz już w kieszeni☹️

No proszę, teraz grzebią na twoim koncie🙂

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte ja dopiero mogę pokazać na co mnie stać, jeżeli ktoś mi włazi do domu nie proszony, i żaden ban mnie nie powstrzyma, nawet dożywotni.Ja z cudakami nie zaczynam, ale jak ktoś chce zapraszam do siebie na osobistą pogawędkę. Jeszcze potrafię wydobyć z siebie odrobinę dawnego sku......twa.Jak pisałem- za ekranikiem to każdy potrafi być miszczem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pieknie, zaraz będzie skarga do moderatora. tacy ludzie nie mają ani własnego zdania ani .......właściwie niczego dobrego nie mają.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, na pogawędkę nie licz😁 nie ma takich odważnych cudaków🙂 ale grzebanie w kontach sprzedażowych to jest już przesada, co będzie następne? Za daleko się posuwają.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte nic na to nie poradzimy- tak to jest zrobione i po temacie. No grzebią kury grzebią, chcą jakiegoś haka na ciebie, mnie i innych. I co wygrzebała ta kura? dwa komentarze,/na 100% jeden z nich- to onego dalsza rodzina/, ale reszty nie widzi jak normalni ludzie kupują i piszą komentarze. Tego nie ma? Jeszcze zarzut- brak kultury, no jebłem. Dla takich mam tylko jedno pożegnanie- po czesku.A kulturę to ja mam, ale nie dla chamów.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, to powiedz mi o co tu chodzi, jakim trzeba być desperatem, żeby sięgać po takie argumenty. Jaką trzeba być gnidą, żeby grzebać komuś w działalności i tam szukać haków. Dno dna.🙂

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Pamiętaj- żeby się odbić, trzeba spaść na samo dno- gorzej jak się w muł po pas uwalisz.I tak w tym mule nieświadomie tkwi.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, ale ja ciągle nie wiem o co chodzi🙂 Co jest problemem? Dlaczego ta cała awantura, donosy? Nie chce mi się wierzyć, że ktoś tak bardzo może pożądać jakiegoś wirtualnego wpunkta🙂 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte A dawajmy mu, jej- bez znaczenia te wpunkty, dla rozrywki, niech się nachapie, mam to daleko w poważaniu. A co ja z tych wpunktów mam, do rosołu je sobie nawrzucam zamiast makaronu, dzieciom auto kupię? Nigdzie nic nie zbieram, żadnych punktów- lidlowych, biedronkowych, teskowskich, i schell-mowskich.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, no właśnie, ona nic z tego nie ma, nawet satysfakcji, bo są nastukane przez klikaczy🙂 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte O jakim grzebaniu mowa, bo chyba nie jestem w temacie?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mam dość tego porąbanego"dokuczania" i pije sobie🍺

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, z braku argumentów, zaczęło się grzebanie w kontach sprzedażowych. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Gdzie, co, jak, przez kogo?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów