anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient chce wycofać się z licytacji

annie_1
#7 Wielbiciel#

Witam. Czy mogę samodzielnie usunąć kogoś z licytacji? Klient zalicytował, a teraz chce się wycofać. Zależy mi na sprzedaniu produktu, a nie wystawianie go po raz któryś... 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@annie_1 Na Lokalnie nie możesz go wycofać z licytacji, ale zgodnie z regulaminem Lokalnie, on po wygraniu tej licytacji nie musi płacić. Może więc być licytującym spokojnie do końca, a potem nie musi zapłacić. Nieopłacona licytacja w ciągu 5 dni jest, zgodnie z zasadami Lokalnie, uznana za niebyłą, a umowa kupna zostanie rozwiązana. Tam zawiera się umowy warunkowe, gdzie zapłata jest tym warunkiem. Niepłacona licytacja odnowi Ci się po 5 dniach. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeszcze cię zdenerwują kupujący licytujący i nie płacący, mają5 dni na AL i nie płacą.😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeszcze cię zdenerwują kupujący licytujący i nie płacący, mają5 dni na AL i nie płacą.

Jeszcze Cię zdenerwują kupujący licytujący i niepłacący?  Mają 5 dni na Allegro Lokalnie, a po tym czasie nie muszą płacić.  

oznacz moderatorów

annie_1
#7 Wielbiciel#

No właśnie już 2 raz musiałam wystawić przedmiot przez to... Są inni licytujący, ale wygra ten, co i tak nie zapłaci... I nic nie mogę z tym zrobić. Paranoja... 

oznacz moderatorów