anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłam hasło do konta Minecraft, ale Sprzedający je zmienił. Co mam teraz zrobić?

Client:97458720
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Jakiś czas temu kupiłam minecrafta. Jednak po krótkim czasie użytkowania sprzedający zmienil hasło do konta minecraft i nie można się zalogować. Uważam że jest to oszustwo. Co mam zrobić w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

xyz96
#21 Demiurg#

Otwórz Dyskusję i domagaj się zwrotu pieniędzy; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE Sprzedawca ma obowiązek w Dyskusji uczestniczyć. Po 24 godzinach wsparcia udzieli Ci tam pracownik Allegro.

Gdyby to nie rozwiązało problemu, po 14 dniach od zakupu możesz złożyć wniosek o zwrot środków z Programu Ochrony Kupujących; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Client:97458720 Czyli kupiłaś samo hasło a nie minecrafta, Hasło zostało a minecrafta nie ma 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Client:97458720
#8 Zapaleniec#

Kupiłam UŻYWANE konto, ale chyba ma pan racje

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Client:97458720 Powinnaś wiedzieć, ze hasło można zmienić i jak to zrobić, dlatego jest potrzebny pewny mejl czy nr tel w zależności tak aby zaraz sobie pozmieniać hasła i zabezpieczyć wszystko włącznie z mejlem na który jest zarejestrowany 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

GaJoo1
#9 Pomysłodawca#

@ZibiK30 Nie odbieraj tego jako atak, ale coraz częściej mam wrażenie, że odpowiadasz w wątkach na siłę, aby cokolwiek napisać. W żaden sposób to ani pomaga ani wskazuje jakąś ścieżkę osobie, która zgłosiła problem. Zasugerowałeś się tytułem, a w poście napisane jest, że ta osoba kupiła po prostu Minecrat’a. 

Prosty przykład, ktoś wcale nie musi znać się na procedurach zmiany maili i haseł bo jest ze starszego pokolenia i kupuje coś takiego swojemu dziecku.

@Client:97458720 Zrób tak jak wskazał Ci xyz96 wyżej. To zmusi sprzedawcę do działania.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@GaJoo1 Stwierdziłem fakt i uświadomiłem jej gdzie popełniła błąd. Gdyby Zakupiła minecrafta to bez włamania się jej na konto nie byłoby możliwości zmiany hasła . To chyba zrozumiałe. A temat został zmieniony jak byś chciał wiedzieć, bo był inny i chyba przez mój post został zmieniony 🙂

Jeśli się mylę to wytłumacz mi proszę jak sprzedający może zmienić hasło w czymś czego już nie posiada i dlaczego kupujący nie może sobie tego hasła zmienić?

Więc jeśli nie musisz i nie znasz tematu to może nie odbieraj tego jako atak tylko nie pisz 😉

 

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

GaJoo1
#9 Pomysłodawca#

@ZibiK30 Chyba nie za bardzo zrozumiałeś treści mojego posta, ale nie zamierzam się nad tym rozdrabniać. 
Chciałbym tylko zaznaczyć, że nie wszyscy są tak bystrzy jak Ty i może nie znają się na temacie kupowania kont, a stwierdzenia typu ,,Powinnaś widzieć” nie są na miejscu bo każdy jakby wiedział, że się przewróci to by usiadł. 

Trafiła po prostu na sprzedawcę, który jest nie uczciwy i wykorzystał tę niewiedzę . Uwierz mi, że i bez Twojej wypowiedzi wiedziałaby co zrobić gdyby znalazła się w takiej sytuacji ponownie.

P.S. Mam tylko nadzieję, że Allegro już z nim coś zrobiło 🙂

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@GaJoo1 Nie rozumiem Twojej irytacji, jak byś się wściekł, ze inni teraz będą wiedzieli że nie wystarczy kupić samo hasło?

Gdyby wiedziała co zrobić bez mojej wypowiedzi to by tu nie zakładała wątku 😉

Trafiła i trafić zawsze może na oszusta, dlatego powinna wiedzieć co i jak żeby się nie dać oszukać, a informacja typu "zgłoś na policję" nie jest pomocą tylko radą co może zrobić jak ją oszukają 😉

 

 

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@GaJoo1 Kont się nie kupuje - konta się zakłada, własne i dopiero aktywuje na nich klucze do kupionych gier. Kupowanie konta to proszenie się o kłopoty.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

GaJoo1
#9 Pomysłodawca#

@Knowhere Ja osobiście niejednokrotnie kupowałem konta. Wystarczy wiedzieć jak to robić, ale tak jak już pisałem nie każdy jest tego świadomy. Wiadomo, że nie jest to ani bezpieczne ani legalne, ale tak już po prostu jest. Wszędzie można znaleźć takie oferty i wcale nie zaprzeczam, że to proszenie się o kłopoty 🙂

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@GaJoo1 Ja jednak wolę poczekać na jakaś promkę albo kupić klucz w kluczykowni😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

piotr_ostry
#1 Nowicjusz#

witam,ciekawe czy od tej samej osoby co ja... -kupiłem dostęp do fortnita a potem gośc zmienił hasło -dałem sie nabrac. takie sprawy trzeba zlosic na policje bo im wiecej osob to zglosi tym wieksze konsekwencje dla takich oszustow .

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@piotr_ostry Wyobrażam sobie, że jesteście jakimiś tam graczami co wymaga różnych umiejętności w zależności oczywiście od rodzaju gry. Niestety nie ogarniam jak można osiągać jakieś sukcesy w grze, która wymaga myślenia a jednocześnie dać się tak zrobić w wała 😉 

Tak zgłoś na policje najlepiej, bo widocznie inni nie zgłaszają i sprzedawca haseł nadal grasuje 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Client:97458720
#8 Zapaleniec#

Myślę że uczymy się na błędach własnych jak i innych. Nie każdy jest tak obeznany w internecie jak pan. Jasne była to dla mnie nauczka i nigdy więcej juz tak nie zrobię. Myślę że pana komentarze na temat tego jakim jestem wałem nie są potrzebne ;). 

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

Nie można sprzedawać na allegro kont ani dostępów do kont z płatnymi grami

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Sugeruję porzucenie gry  rozpoczęcie życia w "realu", czyli normalnym życiu, między innymi polegającym na fizycznym kontakcie (nie mylić zaraz ze seksem) i konwersacji (czyli rozmowie, od ust - do ucha, nie przez urządzenia elektroniczne) z innymi osobnikami tego samego gatunku.

A może warto pomóc rodzicom w zmywaniu naczyń lub porządkach?

Jakiś czas temu kupiłam minecrafta - tzn. kiedy? 2 lata temu?

Jednak po krótkim czasie użytkowania sprzedający zmienil hasło do konta minecraft i nie można się zalogować - to znaczy kiedy?  Bo z tego wynika, że nie zmieniłaś "passów" po zakupie. No cóż.... szkoda słów, pozostaję w werdykcie w moich dwóch pierwszych zdaniach.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów