anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłam telefon

Client:124271843
#7 Wielbiciel#

kupiłam telefon przez allegro, wszystko zostało opłacone, miałam kontakt z dziewczyną również przez messenegera, jedyne co mam to potwierdzenie płatności, bo usunęła ogłoszenie...

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:124271843 Biegusiem na policję. Jeśli nie masz w zakupionych na Allegro - padłaś ofiarą oszustwa. Ktoś podsyła Ci link niby do allegro, ty klikasz, podajesz blik - ktoś wypłaca pieniadze w bankomacie. Sprawdź gdzie były wypłacone pieniądze.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:124271843
#7 Wielbiciel#

płatność poszła na jakieś trustly, nawet nie mam pojęcia co to jest 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:124271843 dałaś się nabrać na podrobioną stronę allegro , wydrukuj sobie potwierdzenie przelewu oraz zrzutu z korespondencji ze,, sprzedawczynią ,, i niestety kierunek policja .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:124271843 Policja nie pomoże już, zgłosić należy, Oszukała Cię.

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Client:124271843. Nie widzę na Twoim koncie żadnego zakupu. Czy do transakcji na pewno doszło na Allegro?  

   Marysia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:124271843
#7 Wielbiciel#

tak doszło na allegro, w sensie ja wtedy nie logowałam się tylko robiłam zakup z innego maila jako gość, ta dziewczyna wstawiła telefon na **piiip** i allegro, z czego chciała żebym kupowała przez allegro bo jej łatwiej, potem pisała, że kontaktowała się z allegro i niby po 2 dniach miał być zwrot, bo niby to wy mieliście jakiś błąd systemu, pieniędzy nie dostałam jak również ogłoszenia i konta zostały usunięte😊

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

nie da się kupowac niezalogowanym jako gość.

to nie było allegro a strona ja udająca

oznacz moderatorów

Client:124271843
#7 Wielbiciel#

teraz już wiem, wtedy dopiero pierwszy raz kupowałam w ten sposób i nie wiedziałam 

oznacz moderatorów