anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem nie prawidłowe klucze WIN10 Pro na allegro lokalnym. dyskusje sprzedający zamknął .

MAMY ROZWIĄZANIE!
Pigmalion_2009
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Pigmalion_2009 sprzedający nie ma możliwości zakończenia dyskusji , kończy się sama automatycznie 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@Pigmalion_2009 

Tak działa dyskusja

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/blog/dyskusja-na-allegro/ba-p/324580

Pomożecie może otworzyć dyskusję ponownie?

@nat_not 

@_HolaOla_ 

@ko_alka 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Dyskusji nie można ponownie otworzyć!🙂

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Pigmalion_2009 Cześć. Czy zastosowałeś wskazówki, które przesłał Ci sprzedający? Muszę o to dopytać, ponieważ od 27 marca nie wypowiedziałeś się w dyskusji (mimo że o to prosiliśmy) i nie dałeś znać, czy zaproponowane rozwiązanie było wystarczające. Jeśli nie, to daj znać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Pigmalion_2009
#7 Wielbiciel#

Pani Kinga o=której zapłaciłem napisałem ,że po wpisaniu klucza w ramkę ukazuje się komunikat klucz nieprawidłowy .Później w dała mi drugi klucz klucz nieprawidłowy , dla trzeci klucz klucz nieprawidłowy dała trzeci klucz klucz nie aktywowała Windowsa do stanu WIn 10 Pro bo był to klucz kopia nieoryginalny. Mam na to zdjęcia

oznacz moderatorów
Pigmalion_2009
#7 Wielbiciel#

Tak zastosowałem się do tego co sprzedająca pisała to .Po wpisaniu klucza gdy system ostatecznie pokazał ,że nie została aktywowany miałem 2 dni instalacji z powrotem systemu do wersji Win10 HOME  z kluczem oryginalnym. Tyle bałaganu mi narobiła. Więcej już nic nie chce od tej pani.

oznacz moderatorów