anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem telewizor na Allegro Lokalnie

Marian111a
#7 Wielbiciel#

Witam! Opis: W dniu 3 marca 2020 zakupiłem na ALLEGRO LOKALNIE od {edycja], telewizor Smsung JU 7000 4K/3D dokonałem przelewu mam zrzuty ekranu do tej pory nie ma zakupu,sprzedawca milczy. wielokrotnie starałem się nawiązać kontakt, był do ok końca kwietnia, potem się urwało! Więcej szczegółów po zakupie otrzymałem po kilku dniach telefon z [edycja] z info, że telewizor spadł z rampy u kuriera i są kawałki,ale załatwi mi podobny od rodziny z Niemiec, wyraziłem zgodę. Po ok. 10 dniach, informacja telefonem, że telewizor dla mnie jest już na granicy i jest przekierowany na mój adres do Krakowa, ale musi odbyć kwarantannę ok dwa tygodnie i że przed Świętami powinien być u mnie w Krakowie. Po świętach postanowiłem się połączyć [edycja], nie udało mi się kilka razy, komunikat skrzynki, przepełniona i nie możemy przekazać wiadomości. Tylko raz udało mi się nagrać wiadomość, o treści"Marian Kraków,zapytuję co się dzieje z moją przesyłką z Niemiec, po kwarantannie telewizora i cisza. Tą historię już opisywałem i ktoś miał się ze mną skontaktować, Otrzymałem pocztą info nr: 09268348 w tym piśmie podałem jak załączniki dwa zrzuty ekranu wpłaty pay pal.

Zrzut ekranu (67).pngZrzut ekranu (68).png

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Marian111a, nie podajemy loginów sprzedających 🙂 @cloudcloud 🦎

ANI NUMERÓW TELEFONÓW! Kurde, co ty tam kombinujesz, chcesz z nim skończyć w sądzie? 😐

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@konto zamknięte  nie wiedziałem, że teraz nawet telewizory muszą odbywać kwarantannę, ale się porobiło. Kto wie, czy jak się go włączy to jakiegoś wirusa nie rozsieje 🤣

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Marian111a 

Rozpocznij ze sprzedającym Dyskusję przez Allegro, będzie miał 24 godziny na wyjaśnienia, a w Dyskusji pomoże Ci pracownik Allegro, jeśli go o to poprosisz;

Dyskusja na Allegro Lokalnie; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-i-reklamacja-na-allegro-lokalnie/jak-rozpoczac-dyskusj...

Jeśli dyskusja nie pomoże, wypełnij wniosek o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących. W niektórych przypadkach w celu skorzystania z POK kupujący nie musi zgłaszać sprawy na policję.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/co-zrobic-aby-otrzymac-rekompensa...

 

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/jak-zlozyc-zawiadomienie-o-przest...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Marian111a W wiadomości mailowej, którą otrzymałeś od nas 1 maja, poprosiliśmy Cię o wypełnienie wniosku do Programu Ochrony Kupujących. Otrzymałeś również bezpośredni link do tego wniosku, ale widzę, że wciąż go nie otrzymaliśmy od Ciebie. Dlatego wypełnij proszę wniosek i wówczas skontakuj się z nami mailowo. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów