anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kupujący nie odbiera przesyłki z paczkomatu

sandra11
#8 Zapaleniec#

1.Sprzedałam książkę, została przekazana do paczkomatu  odbiorczego wczoraj o 9.00 jak wiemy jest tam przez 2 dni czyli do jutra a kupujący nie odbiera przesyłki Co robić? Napisałam na czacie ale nie mam odpowiedzi...

2.Jeśli zostanie cofnięta do mnie jak zwrócić się o zwrot prowizji od sprzedaży... już ją zapłaciłam 😞

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Kupujący ma 48 godzin na odbiór, poczekaj. Jeśli nie odbierze, paczka wróci do Ciebie. Poproś wtedy o wpłatę na ponowną wysyłkę lub oddaj pieniądze zwykłym przelewem. O zwrot prowizji możesz poprosić przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Dołącz potwierdzenie zwrotu wpłaty.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@sandra11 

1 - jak nie odbierze poczekaj aż wróci, nic nie zrobisz 😞  poproś o dopłatę na ponowną wysyłkę ( zwrot jest za darmo ) lub o numer konta ( na lokalnie nie zwrócisz przez payu ) i oddaj za sam produkt !

2 - na Lokalnie nie ma prowizji jest bezzwrotna oplata transakcyjna i nie zawsze zwracana, możesz próbować ( dołącz potwierdzenie zwrotu i przelewu może oddadzą ) 

________
Κώστας
oznacz moderatorów