anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem zablokowanego Apple Wath co mam zrobić ?

inrainson
#1 Nowicjusz#

Witajcie,

19.03 kupiłem Apple Wath na Allegro Lokalnie. W oposie aukcji wszystko super (tzn: stan dobry, cały zestaw z pudełkiem itp) wszystko wyglądało ok dla tego poprzez allegro od razu za niego zapłaciłem. Po około 4 dniach napisałem na czacie do sprzedającego kiedy wyśle mi zegarek i od razu przypomniałem mu że by skasował konto ICloud z zegarka lecz sprzedający się nie wypowiedział co mnie zaniepokoiło. Po dwóch kolejnych dniach ciszy poprosiłem o pomoc allegro które poprosiło o wypowiedź sprzedającego, niestety dalej cisza. Przez parę kolejnych dni wymieniałem wiadomości z przedstawicielem allegro ale dalej bez żadnego rezultatu, sprzedający ma drugą aukcje z telefonem Apple 11 Pro i jest tam numer kontaktowy pod który bez skutecznie próbowałem się dodzwonić (sygnał jest nikt nie odbiera) Ku mojemu zaskoczeniu po 12 dniach (w dalszym ciągu bez kontaktu ze sprzedającym) zegarek dotarł do mnie, lecz problem pozostał otóż zegarek jest zablokowany przez ICloud, poinformowałem o tym allegro ale  dostałem suchą regułkę. Co powinienem zrobić ?? Macie jakieś sugestie ??

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@inrainson  z rób jak Ci poradziło allegro. Pewnie chodzi o złożenie reklamacji do sprzedającego o niezgodność z opisem.

Nie wiem jak to jest z tym kontem w nadgryzionym jabłku jak go można odzyskać.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@inrainson Odeślij wadliwy towar do sprzedawcy. Masz otwartą Dyskusję na Allegro? W niej napisz, że odsyłasz na podstawie rękojmi i żądasz wymiany lub zwrotu wszystkich kosztów, także kosztów odesłania. Jeżeli sprzedawca nie wymieni towaru albo nie odda pieniędzy, po 14 dniach trwania Dyskusji możesz ją zamknąć jako nierozwiązaną i wystąpić o zwrot wpłaty z Programu Ochrony Kupujących; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@inrainson, widzę, że założyłeś Dyskusję i otrzymałeś odpowiedź od Sprzedającego. Przeprosił on za sytuację i napisał, że blokada została usunięta. Mam nadzieję, że tak też jest w istocie. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@inrainson Wyjaśniło się?

oznacz moderatorów