anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Loginy i konta

mineralled
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam problem. Zmieniłem numer telefonu i nie mogąc się logować założyłem na szybko drugie. Kupiony przeze mnie przedmiot nie dotarł. Allegro lokalnie zarządało oceny. Za co myślę... Dzwonie do tego muzikalekspresu... Generalnie jak śmiem dzwonić tak póżno nikt nie bedzie szukał w końcu to tylko twoje pieniądze. No a dzisiaj.... Mam latać ksera im robić... Nie.Ja nawet nie moge matki bez opieki na chwile zostawić. Wściekłem się i wycofałem opłatę. Ale zapomniałem że to zastępcze. No i teraz jest zonk. Bo nie było to konto aktywowane... Więc mi nie oddadzą.

   Straciłem pieniądze, wydaje mi się.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mineralled
#7 Wielbiciel#

To i tak nie moje konto, to które miałem od lat. Miało być na firmowe bo a zresztą mam dosyć tego allegra wiecznie problem z logowaniem jak nie masz windowsów tych śmieciowych. Ze dwie godziny ponad łaziłem po zakładkach z.... funkcjonalności chyba zaprojektowane do zanudzenia klienta na śmierć. Taki odpuści....I nie znalazłem niczego do zgłoszenia, do ciasnej cytryny od Chińczyków powinni się uczyć. To jest wzorcowe dbanie o klienta co ci ludzie robią. Panienka mi mówi że jej nie płacą za nadgodziny.... Jakie przelewy śmiem wysyłać...A mi tu małolaci z podwórka tupali pod drzwiami z ciekawości.... Co za rozczarowanie. Tyle im ....A potem bluzgi. Miało być miło. A ja mam nauczkę.. Bede kupował w chinach. I po cyrku.

oznacz moderatorów

mineralled
#7 Wielbiciel#

Niech sobie wsadzą te pieniądze. Odpuszczm bo szkoda zdrowia.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

Niektórym to nie idzie dogodzić😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów