anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mimo, że mam Smarta, na Allegro Lokalnie dolicza mi się 11 zł za przesyłkę

MAMY ROZWIĄZANIE!
Geminex
#8 Zapaleniec#

Po ostatniej dzieja sie cuda niewidy.Do tej pory jeszcze chodzilo na xp , teraz juz nie.<na win 7 nie dziala prawidlowo allegro lokalne.Teraz na allegro chcialem zrobic zakup i mimo to ze mam smarta i jest zaznaczona darmowa wysylka to w platnosciach mam doliczona przesylke 11 zl !!! Proponuje zmienic tych  nieumiejetnych programistow.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Halfrunt
#18 Luminarz#

Zmienić należy komputer, nomene Omen też dostępne na Allegro

oznacz moderatorów
Geminex
#8 Zapaleniec#

Troche slaby pomysl ,ponewaz mam 4 komputery i na wszystkich tak jest. A z komtuterami mam doczynienia od lat 80 i mysle ze mam jakies pojecie.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

No jeśli masz komputery z lat 80-tych ubiegłego wieku to faktycznie słabo. 😋

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Geminex Aby mieć darmową wysyłkę musisz wybierać oferty ze znaczkiem Smart i w tych ofertach metody dostawy ze znaczkiem Smart. Nie ma znaczka przy metodzie dostawy, nie ma darmowej dostaw. Poza tym cena przedmiotu musi być na odpowiednim poziomie. https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Geminex   To znaczy  że  Allegro ma bardzo dobrych  programistów skoro  taki specjalista od komputerów nie zauważył  że  do smarta trzeba jeszcze pewne warunki spełnić.

 Rolą programistów jest zwiększać zyski Allegro więc w tym zakresie wykonują swoją robotę prawidłowo.

A  jeśli chodzi o systemy operacyjne  XP  czy Win 7  to wiesz chyba że  wyświetlaniem  stron  zarządza przeglądarka, jej wersja,  a nie system operacyjny.

oznacz moderatorów
Geminex
#8 Zapaleniec#

Smarta mam juz ponad 3 lata i na Allegro kupuje prawie wszystko co potrzebuje bo nie mam czasu latac po sklepach.Co do XP to od ostatnich poprawek allegro na xp nie dziala poprawnie i to zasluga programistow.Dziwne ze Banki dzialaja poprawnie.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Geminex zwróć uwagę !, w karcie ,,dostawa i płatność ,, forma dostawy również musi być oznaczona ikoną ,,smart ,,

oznacz moderatorów
Geminex
#8 Zapaleniec#

W koncu doszlem do tego jak to sie  stalo , kupowalem pare rzeczy u jednego sprzedawcy  ale jakims cudem wyszukiwanie przeskoczylo do innego sprzedawcy a smart byl zaznaczony czyli moja nieuwaga.Ale to nie zmienia mojego zdania o programistach. Dziekuje za Wasze wypowiedzi

 

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów