anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja paczka jest w Paczkomacie a ja nie dostałam kodu, jak odebrać paczkę nie znając kodu?

Client19661012
#7 Wielbiciel#

Moja pac, ka, dzisiaj dotarła do paczkomatu, nie dostałam kodu, jak mogę skontaktować się z Inpost 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Cott666
#10 Popularyzator#

@Client19661012 Proszę zadzwonić na numer 722 444 000 lub 746 600 000 z tego telefonu, który ma Pani podany na Allegro i poprosić o kod. 

oznacz moderatorów

grafikalin
#10 Popularyzator#

kod przychodzi również jednocześnie na maila może być w spamie nie ma takiej opcji by inpost zamykając skrytkę nie przesłał kodu

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client19661012  Możesz też zainstalować aplikację Inpostu w telefonie i odbierzesz bez problemu 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client19661012 Popatrz dobrze w swoje wiadomości ,kod odbioru przychodzi SMS-em oraz meilem .Jeśli dostałeś info że paczka czeka to musisz mieć również kod lub zaszyfrowany obrazek z którym też wyjmiesz paczkę.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client19661012  najprościej :

Dzwonisz na infolinie 722 444 000, wybierasz info o paczkach do paczkomatu potem status paczki, numer telefonu i wprowadzasz numer paczki i wybierasz komunikat wyślij ponownie kod odbioru.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

Na swoim koncie allegro sprawdź czy masz poprawny nr tel. (jeśli masz aplikację InPost), sprawdź wiadomośći mail również te z spam. Sprzedawca nie ma nic wspólnego z kodem do skrytki.

 

oznacz moderatorów