anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie ma zamowionego towaru w zakładce Moje Zakupy

Client:125017258
#1 Nowicjusz#

Kupuje na Allegro od 5 lat i nagle jestem jakby nowy klient. Nie mam historii zakupów, a moj ostatni zakup jest niewidoczny w zakladce Moje Zakupy, za ktorego zaplacilam bo bank mnie obciazyl tą kwotą co sprawdzilam. Nic z tego nie rozumiem. Prosze o zalatwienie, wyjasnienie i zwrot pieniedzy!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Crow_Empire
#13 Ambasador#

Sprawdź czy nie logujesz się na drugie konto.

Podaj też link do zakupionego przedmiotu.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:125017258 Najzwyczajniej w świecie zamiast zalogować się na swoje właściwe konto to utworzyłeś nowe:

IMG_5499.jpeg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:125017258 Odpowiedź jest taka ze jesteś nie na tym koncie co masz historię zakupową.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:125017258 dokładnie jak wskazują pozostali forumowicze, zakupy są na koncie o loginie akneri (ostatnie zamówienie z 17.09.2024), a konto z którego piszesz zostało założone 19.08.2024 roku 🙂
Przesyłka z zamówienia nr 14949d10-74f8-11ef-b5f5-839f48d9bd46 nie została doręczona (status paczki wskazuje na odmowę przyjęcia) i została odesłana do sprzedającego. Skontaktuj się proszę z nim w tej sprawie. Jeśli chcesz otrzymać zwrot wpłay odstąp od umowy (możesz to zrobić, zgłaszając zwrot towaru w szczegółach zakupu, w zakładce Moje zakupy). 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów