anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem produktu, który zakupiłem i opłaciłem - co robić

Kordian2288
#8 Zapaleniec#

Witam  ALLEGRO !!!

Proszę o  zwrot pieniędzy  do  transakcji  numer :  IdT 163 60 27 281 PayU Allegro.

Ta transakcja  nie  został  zrealizowana. Proszę  o potwierdzenie ,  fontanna  nie  była  wysłana. 

Proszę  o  zwrot  pieniędzy  albo  o  dowód  że  fontanna  została  wysłana.

 

 

oznacz moderatorów
52 ODPOWIEDZI 52

Kordian2288
#8 Zapaleniec#

pierwszy  wpis  jest  mój,  drugi  od  p. Wioletty

oznacz moderatorów

Kordian2288
#8 Zapaleniec#

Przech.PNG

oznacz moderatorów

Kordian2288
#8 Zapaleniec#

wpłaciłem  dwa  razy  po  579  złotych,  fontannę  otrzymałem  tylko  raz.  Proszę  zatem  o  wysłanie  drugiej  fontanny  lub  o  zwrot  pieniędzy  ...  jest  mi  to  obojętne.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Kordian kupił drugą fontannę i zapłacił, a sprzedawca jej nie wysłał i nie oddał drugiej wpłaty informując, że ją oddał, mając na myśli pierwszą wpłatę, którą faktycznie oddał. Jeśli jest inaczej, niech Kordian sprostuje.

oznacz moderatorów

Kordian2288
#8 Zapaleniec#

Właśnie  chodzi  o  to  że  nie  otrzymałem  żadnego  zwrotu  ... również  za  tę  pierwszą  fontannę  ...

oznacz moderatorów

Kordian2288
#8 Zapaleniec#

czuje  się  oszukany  i  jest  mi  bardzo  przykro  z  tego  powodu   ...

 

oznacz moderatorów

Kordian2288
#8 Zapaleniec#

mogę  wysłać  zrzut  z  ekranu  mojego  konta bankowego ,  na  prawdę  brak  jest 

jakiegokolwiek  zwrotu 😞

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Kordian2288  Ok. Wierzymy Ci. 

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Kordian, napisz jeszcze raz dokładnie o co chodzi, bo nikt do końca nie rozumie, co się stało. Kupiłeś dwie fontanny? Odesłałeś otrzymaną, wadliwą? Otrzymałeś zwrot jakiejkolwiek wpłaty, czy żadnej? Ile masz teraz fontann w domu?

oznacz moderatorów

Kordian2288
#8 Zapaleniec#

właśnie  nie  odsyłałem  tej  jednej  fontanny  która  przyszła  pęknięta,  p. Wiola  napisała  że  to  nie  jej  wina,  aby  reklamować  przewoźnikowi ...  ale  ja byłem  zmęczony, odpuściłem,  chciałem  tylko  raz  jeszcze  ją  zamówić  ..

a  teraz  nie  mam  ani  fontanny  ani  też   1.158    złotych  ... masakra  😞

jestem  podłamany  tym  wszystkim   ...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Teraz masz jedną fontannę za którą zapłaciłeś dwa razy. Składaj wniosek o rekompensatę do POK do jednego zakupu, a uszkodzoną fontannę odeślij sprzedawcy w ramach reklamacji, będzie Ci musiała ją wymienić na sprawną na własny koszt, lub oddać pieniądze także za pierwszy zakup + koszt odesłania. Jeśli nie będzie chciała, rozpocznij z nią dyskusję przez Allegro; https://allegro.pl/dyskusje/nowa

 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Kordian2288  Wejdź w Kupione. Znajdź aukcję z tą fontanną, kliknij Szczegóły, zjedź stroną do dołu i otwórz dyskusję ze sprzedawcą. Do dyskusji, jak poprosisz (jest tam banerek), włączy się Allegro i dojdziecie do prawdy. Będzie dobrze 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 No, ale to jest przecież do wyjaśnienia ze sprzedawcą. Nie sądzę, by kobieta chciała go okraść. Może to być jedynie jej niedopatrzenie lub jakieś nieporozumienie.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 "Nie wierz nigdy kobiecie" 🙂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96  No, niby racja 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Kordian2288
#8 Zapaleniec#

przepraszam  ...  płakać  mi  się  chce  ...

 

idę  słuchać  muzyki  na  słuchawkach   ...

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Czy możliwe jest, że Kordian2288 otrzymal zwrot jednak nie ma skonfigurowanego do konca PAYu i pieniądze wiszą w "chmurze" ? 

Moze trzeba "ręcznie" aktywowac przelew z pozycji MOJE ALLEGRO/MOJE ZAKUPY/ustawienia wypłat

 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:80340374 Kto wie, czy nie?

@Kordian2288  Sprawdź tu, czy masz tam podany swój numer konta.

Nie płacz, wszystko się wyjaśni 🙂

https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Kordian2288
#8 Zapaleniec#

Wredzia-W1   jesteś  cudowna  🙂

nie  wiedziałem  o  tym  ,  właśnie  aktywowałem,

myślę  zwrot  będzie  za  parę  minut  z  Chmur  🙂  i  wszystko  się  wyjaśni  

pozdrawiam ciepło  🙂

 

 

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Kordian2288 rozumiem że usuniesz negatywa sprzedawcy za swoje nieogarnięcie?

oznacz moderatorów