anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ocena sprzedającego ALLEGRO LOKALNIE

KrzysioJaw
#8 Zapaleniec#

Witam. Czy można coś zrobić żeby była możliwość wystawienia oceny , opinii sprzedającemu ? 

Niestety nie uczciwi sprzedający szybko zauważyli że nie można mu popsuć opinii więc coraz częściej spotyka mnie przykra sytuacja. 

Przykładowo dziś dostałem paczkę (subwoofer) w której myszy lub inne tego typu gryzonie zrobiły sobie chyba domek. Kupy zaczęły się wysypywać zaraz po rozcięciu folii , smród bije od tego taki że ktos bardziej wrażliwy dodałby coś od siebie. 

Po drugie naraził mnie na dodatkowe koszty gdyż wysłał paczkę pobraniem pocztą polską za chore 56zł !! plus 9zł które opłaciłem przez allegro. 

Subwoofer gra ,więc uszkodzony nie jest ale jak można być taką świnią ? 

I co teraz ?  odesłać mu nie mogę bo subwoofer jest sprawny a zwrot 14dni się nie należy bo to nie firma.

Gość wypchnął można powiedzieć dosłownie "gónnnwo" i zadowolony handluje dalej gdyż nie można mu popsuć opinii. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

vonNogay
#16 Inspirator#

Nic nie można zrobić. Allegro niby planuje wprowadzenie tam jakiegoś uproszczonego systemu ocen, ale żadnych konkretów nie podają.

oznacz moderatorów

KrzysioJaw
#8 Zapaleniec#

no i niestety w ten oto sposób będziemy notorycznie oszukiwani. 
Niegdyś allegro było mega bezpieczne a teraz stało się portalem do wypychania dziadostwa. 

Bo nawet na facebooku ludzie się boją złej opinii a tu wolność Tomku... 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie kupuj na AL, nigdy tam nie było można wystawiać komentarza. Wystawiają tam prywatni sprzedający. Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy więc nie stracisz kasy ale komentarza nie wystawisz.

oznacz moderatorów