anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak to jest że nie mam możliwości oceny sprzedającego na allegro lokalnie

pawelweronikaa
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem towar i po 4 dniach  chcąc dopytać sprzedającego czy wysłał przesylkę spotkałem się z arogancją sprzedającego ..

Niestety nie mogę go ocenić pomimo że prawo konsumenckie daje możliwość oceny produktu jak i sprzedającego na portalach zajmujących się transakcją sprzedaży internetowej.

Natomiast na alegro lokalnie jest to niemożliwe .

Są sprzedający często nieuczciwi w ten sposób chronieni przez alegro ktòre w tej kwestii łamie moje prawo konsumenckie nie dając mi możliwości zaznajomienia się z opinią o produkcie jak i sprzedającym co może potem prowadzić do pozwu jeśli bym chciał dochodzić swych praw.

Screenshot_20230326-204733.png

Screenshot_20230326-140716.png

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@pawelweronikaa Cześć. Na Allegro Lokalnie obecnie nie ma możliwości ocenienia sprzedającego. Jeśli chodzi o Twoje zamówienie, to paczka została nadana 24 marca (czyli 2 dni po opłaceniu zakupu) i jest w drodze — przypuszczam, że jutro będzie u Ciebie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@pawelweronikaa Nie wszystkie portale oferują możliwość oceny transakcji > portale prowadzące tylko pośrednictwo w kontaktach między kupującym,a sprzedającym > a takim jest AL > nie musi udostępniać oceniania > znam kilka innych portali ogłoszeniowych bez możliwości oceny.

oznacz moderatorów